Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Тістоміси

Вибираємо тестомесітельная пристрою – курс на отримання 100% апетитною випічки

Основою смачною і ваблячою випічки є правильно замішане тісто. Завдяки якісному і вірно обраному тестомесу будь булочна, піцерії або кафе з власною випічкою стане лідером у своїй справі.

Достатньо лише додати необхідні інгредієнти, і тісто буде вымешено за короткий проміжок часу. Крім пишного зовнішнього вигляду, тісто насичується киснем і має всі необхідні умови для процесу бродіння.

Які види тістомісів в Україні найбільш популярними?

В залежності від типу конструкції (спрямованість на замішування певного виду тесту) вирізняють такі типи приладів:

  • Горизонтальний тістоміс – призначений для роботи з щільним, крутим тестом (приготування чебуреків, пельменів, піци).
  • Спіральний тістоміс – використовується для замішування дріжджового, бісквітного та листкового тіста.
  • Комбінований – великі агрегати, що поєднують в собі функції перерахованих вище моделей. Призначені для великих закладів (булочних і ресторанів).

Відрізнятися апарати можуть також по виду управління (механічний, електронний, програмований), тому ціна на тістоміс залежить від цього параметра. Найбільш зручні – програмовані тестомесітельная пристрою, так як їх можна запрограмувати найкращим чином і не хвилюватися, що тісто зіпсуватися у відсутності кухаря.

Перед приобретением важно тщательно ознакомится со всеми характеристиками прибора, внимательно изучить инструкцию для правильной работы и получения идеального результата.

Тестомесы от Академии Кухни

Якщо ви задалися пошуком хорошої машини для замішування і розкочування тіста, зверніться в Академію Кухні. Благодаря специалистам нашей компании вы сможете купить тестомес ―  качественное профессиональное оборудование в широком разнообразии, необходимую помощь консультантов и самые выгодные цены. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner