Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Тістоміси Fimar (Італія)

Тістоміси Fimar – ефективне обладнання для пекарні

Від того, наскільки якісно замішане тісто, залежить смак і зовнішній вигляд кулінарного виробу. Виробництво випічки вручну — трудомістка робота, яка забирає багато часу і сил. Для виконання цього завдання використовуються тістомісильні машини. Вони прискорюють процес виготовлення заготовки, високоякісно змішують потрібні інгредієнти, утворюючи однорідну масу. Тістоміси Fimar створюють необхідні умови для протікання хорошого процесу бродіння, насичуючи тісто повітрям і підтримуючи його фізичні властивості. Пристрої від відомих виробників працюють з максимальною швидкістю і за короткий проміжок часу ефективно замішують масу.

Тістоміси Fimar – переваги робочого процесу

Компанія «Fimar» була заснована в Італії 1979 року. Дана марка встигла завоювати серйозні позиції європейських ринків. Всі машини спроектовані для закладів громадського харчування та професійної діяльності. Тістоміси Fimar вважаються високотехнологічним обладнанням з високою продуктивністю. Основними перевагами даного агрегату є:

  • економія трудовитрат;
  • надійність обладнання;
  • велика швидкість роботи;
  • різний обсяг діжі.

Кухонний апарат призначений для приготування різних типів тесту: хліба, макаронів, піци, коржиків та інших борошняних виробів. Він складається з трьох елементів: діжі, місильного інструменту і двигуна. Корпус покритий стійкою до негативних впливів фарбою. Дежа являє собою чашу, в яку опускається місильна насадка, що відповідає за перемішування інгредієнтів. Ці частини виконані з нержавіючої сталі. Агрегат значно збільшує обсяг виробництва кулінарної випічки, економлячи фізичні і тимчасові ресурси.

При выборе электротехники необходимо обращать внимание на мощность и технические параметры. Интернет-магазин Академии кухни в Харькове предлагает купить тестомес Fimar по выгодной цене. Компания сотрудничает с лучшими производителями, пользующимися доверием рестораторов.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner