Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Тістоміси Sinmag (Тайвань)

Тістоміси Sinmag для оптимізації виробництва

Тістомісильні машини призначені для якісного замішування різних видів тіста в пекарнях, ресторанах, піцеріях, кондитерських, бістро та інших закладах, де працюють з борошняними виробами. Апарат оперативно замісить круте і дріжджове тісто, а також пісочне і призначене для макаронів, вареників і т. д.

Тістоміси Sinmag: головні особливості

Тайванська компанія, яка була заснована ще в 80-х роках, сьогодні налічує декілька філій у різних країнах світу – Китай, Таїланд, Малайзія, Індія, США. Виробничі потужності компанії займають кілька тисяч км², продаж пекарської продукції – тістомісів, тістоділителя, тестоокруглителей, міксерів – здійснюється по всьому світу. Один з найбільших споживачів – американський ринок. Весь товар володіє необхідними сертифікатами якості.

Ключовий момент при виборі тістомісильних машин – форма місильного органу. Від його конструкції і стабільності функціонування залежить якість продукту на виході. В залежності від моделі пристрою оснащуються месильными інструментами різних форм:

  • спіралі;
  • вилки;
  • краплі;
  • петлі;
  • лопатки.

Найбільш популярні на кухнях перші два види апаратів. Спіральний тістоміс ви знайдете і в «Академії кухні», пристрій застосовується для виготовлення дріжджового, листкового і прісного тіста. Ефективно справляється з тестом для французьких батонів та інших різновидів білого хліба.

Ви можете купити тістоміс з різним обсягом діжі, у формі корита або чаші. При виробництві найчастіше використовується нержавіюча сталь. Купуйте тістоміси з доставкою по Україні в інтернет-магазині «Академія кухні».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner