Тістоміс Alimacchine SM10FT2V (380В)
Тістоміс спіральний Alimacchine SM10FT2V
Професійний тістоміс Alimacchine SM10FT2V призначений для замішування дріжджового тіста хлібобулочних виробів (піца, хліб, пиріжки, булочки тощо). Тістоміс обладнаний незнімною діжею на 12 л, непідіймальним робочим механізмом, має металевий пофарбований корпус, захисну решітку, дві швидкості обертання. Дежа, спіраль, центральна стійка та захисна решітка виготовлені з неіржавкої сталі. Для забезпечення безпеки роботи на кришці встановлений запобіжний мікровимикач.
Для якісного замішування max обсяг завантажуваної сировини має становити 30-40% від об'єму дежі. Для цієї моделі рекомендоване одноразове завантаження сировини 5 кг. За один заміс тістоміс виробляє 8 кг тіста. Alimacchine SM10FT2V зазвичай використовують у невеликих піцеріях, пекарнях для замішування різних типів тіста з вологістю не менш ніж 50%. Особлива форма спіралі дає змогу отримати однорідне тісто за кілька хвилин.
- Об'єм дежі: 12 л.
- Разове завантаження борошна: 5 кг.
- Продуктивність: 30 кг/год (за один заміс 8 кг).
- Тип тістоміса: спіральний.
- Кількість швидкостей: 2 (2V).
- Механізм кріплення чаші: фіксована дежа (FT).
- Механізм підняття голови: непідіймальна траверса (FT).
- Матеріал дежі: нержавіюча сталь.
- Матеріал корпусу: фарбований метал.
- Швидкість обертання спіралі: 83/129 об/хв.
- Швидкість обертання дежі: 13/20 об/хв.
- Потужність: 0.37 кВт.
- Напруга: 380 В.
- Розмір: 590х300х570 мм, вага 44 кг.
- Розмір в упаковці: 360х660х730 мм, вага 45 кг.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість програм роботи | 1 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 129 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 370 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 12 л |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 570 мм |
| Вага | 44 кг |
| Розмір паковання | 660х360х730 мм |
| Вага паковання | 45 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
- Ціна: 59 592 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на європалеті












