Тістоміс Alimacchine SM70FT2VTX (380В)
154 856 ₴
- В наявності
- Код: SM70FT2VTX
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
Тістоміс Alimacchine SM70FT2VTX
Професійний тістоміс Alimacchine SM70FT2VTX призначений для замісу дріжджового тіста хлібобулочних виробів (піца, хліб, пиріжки, булочки тощо). Тістоміс оснащений незнімної діжею на 82 л, непідйомним робочим механізмом, має металевий пофарбований корпус, захисну решітку, дві швидкості обертання. Діжа, спіраль, центральна стійка і зщитная решітка виконані з нержавіючої сталі. Для забезпечення безпеки роботи на кришці встановлений запобіжний мікровимикач.
Для якісного замісу max об'єм сировини, що завантажується, повинен становити 30-40% від обсягу діжі. Для цієї моделі рекомендовано одноразове завантаження сировини 45 кг. За один заміс тістоміс виробляє 60 кг тіста. Alimacchine SM70FT2VTX зазвичай використовують у невеликих піцеріях, пекарнях для замішування різних видів тіста з вологістю не менше 50%. Особлива форма спіралі дозволяє отримати однорідне тісто протягом кількох хвилин.
- Объём дежи: 82 л.
- Разовая загрузка муки: 45 кг.
- Производительность: 60 кг (1 замес).
- Тип тестомеса: спиральный.
- Количество скоростей: 2 (2V).
- Механизм крепления чаши: фиксированная дежа (FT).
- Механизм поднятия головы: неподъёмная траверса (FT).
- Материал дежи: нержавеющая сталь.
- Материал корпуса: крашенный металл.
- Мощность: 1.8 кВт.
- Напряжение: 380 В.
- Швидкість обертання спіралі: 88/137 об/хв.
- Швидкість обертання дежі: 10/16 об/хв.
- Розмір дежі: 550х350 мм.
- Размер: 570х950х920 мм, вес 158 кг.
- Размер в упаковке: 600х1030х1115 мм, вес 180 кг.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість програм роботи | 1 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 137 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Особливості | Знімні діжі |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1800 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 82 л |
| Завантаження тесту | 45 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Висота | 920 мм |
| Вага | 158 кг |
| Розмір паковання | 600х1030х1110 мм |
| Вага паковання | 180 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
- Ціна: 154 856 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на европалете












