Тістоміс Alimacchine SM20FT2VTX (380В)
70 720 ₴
- В наявності
- Код: SM20FT2VTX
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
Тістоміс Alimacchine SM20FT2VTX
Професійний тістоміс Alimacchine SM20FT2VTX призначений для замісу дріжджового тіста хлібобулочних виробів (піца, хліб, пиріжки, булочки тощо). Тістоміс оснащений незнімної діжею на 22 л, непідйомним робочим механізмом, має металевий пофарбований корпус, захисну решітку, дві швидкості обертання. Діжа, спіраль, центральна стійка і зщитная решітка виконані з нержавіючої сталі. Для забезпечення безпеки роботи на кришці встановлений запобіжний мікровимикач.
Для якісного замісу max обсяг завантажуваної сировини повинен становити 30-40% від обсягу діжі. Для даної моделі рекомендована одноразова завантаження сировини 11 кг. За один заміс тістоміс виробляє 17 кг тіста. Alimacchine SM20FT2VTX зазвичай використовують у невеликих піцеріях, пекарнях для замішування різних видів тіста з вологістю не менше 50%. Особлива форма спіралі дозволяє отримати однорідне тісто за кілька хвилин.
- Об'єм діжі: 22 л.
- Разове завантаження борошна: 11 кг
- Продуктивність: 55 кг/год - (17 кг 1 заміс).
- Тип тістоміса: спіральний.
- Кількість швидкостей: 2 (2V).
- Механізм кріплення чаші: фіксована дежа (FT).
- Механізм підняття голови: непідйомна траверса (FT).
- Матеріал діжі: нержавіюча сталь.
- Матеріал корпусу: фарбований метал.
- Швидкість обертання спіралі: 103/160 об/хв.
- Швидкість обертання дежі: 12/19 об/хв.
- Потужність: 0.75 кВт.
- Напруга: 380 В.
- Розмір діжі: 365х245 мм.
- Розмір: 385х730х660 мм, вага 69 кг.
- Розмір в упаковці: 480х810х790 мм, вага 75 кг.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість програм роботи | 1 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 160 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 22 л |
| Завантаження тесту | 11 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 660 мм |
| Вага | 69 кг |
| Розмір паковання | 480х810х790 мм |
| Вага паковання | 75 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Тип насадки обладнання | Гак |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
- Ціна: 70 720 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на европалете












