Тістоміс Alimacchine SM40FT2VTX (380В)
105 300 ₴
- В наявності
- Код: SM40FT2VTX
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тістоміс Alimacchine SM40FT2VTX
Професійний тістоміс Alimacchine SM40FT2VTX має корпус ― фарбований метал, незнімна дежа, непідйомний робочий механізм, дежа 41 л, кількість тіста 35 кг, 2 швидкості, 380 В. Застосовується на підприємствах громадського харчування: пекарнях, їдальнях, ресторанах і ін.
- Обсяг дежи: 41 л.
- Кількість тіста: 35 кг.
- Кількість швидкостей: 2 шт.
- Матеріал корпусу: пофарбований метал.
- Дежа: незнімна (FT).
- Робочий механізм: непідйомний (FT).
- Напруга: 380 В.
- Потужність: 1.5 кВт.
- Швидкість обертання спіралі: 88/137 об/хв.
- Швидкість обертання дежі: 10/16 об/хв.
- Розмір дежі: 452х260 мм.
- Розмір: 480х840х760 мм, вага 118 кг.
- Розмір в упаковці: 530х880х880 мм, вага 125 кг.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість програм роботи | 1 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 137 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 41 л |
| Завантаження тесту | 35 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 118 кг |
| Розмір паковання | 530х880х880 мм |
| Вага паковання | 125 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Тип насадки обладнання | Гак |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 300 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на европалете












