Тестомес Restoitalia SK20TRTW (380В)
Тестомес із непідіймальним механізмом і незнімною ліжею Restoitalia SK20TRTW
Тестомес Restoitalia SK 20 TR TW (виробництво Італії) має міцну конструкцію зі сталі та пофарбований у білий колір. Потужний ланцюговий привод. Деталі, що містяться в безпосередньому контакті з тістом: дежа, захисна сітка яжі та спіраль тістомісу, виготовлені з неіржавкої сталі AISI 304. Для безпечного використання встановлено реле увімкнення низької напруги 12 В. Характеристики апарата гарантують постійний рівень якості під час роботи як із великими, так і з малими кількістю тіста. Незнімна дежа 300х210h, непідіймальний робочий механізм, об'єм дежі 21 л, роздільне завантаження тіста 17 кг, 1 швидкість, потужність 0,75 кВт, напруга 380 В. У комплекті таймер і ролики.
- Завантаження тіста: 17 кг.
- Об'єм дежі: 21 л.
- Кількість швидкостей: 1.
- Робочий механізм: непідіймальний.
- Дежа: незнімна.
- Матеріал дежі, спіралі та захисної решітки: неіржавка сталь.
- Матеріал корпусу: сталь пофарбована.
- Потужність: 0.75 кВт.
- Напруга: 380 В.
- Особливості: в комплекті таймер і ролики, захисну решітку, реле низької напруги 12 В.
- Розмір дежі: 360х360х210 мм.
- Розмір: 400х630х700 мм, вага 59 кг.
- Розмір в упаковці: 440х690х925 мм, вага 65 кг.
MO-1 фаза, TR — 3 фази, 2V — 2 швидкості.
Застосовується в піцеріях, мінікарнях і пекарнях середньої потужності. Спеціальна форма спіралі дає змогу отримати залучене тісто за кілька хвилин.


| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Розмір діжі | 360х360х210 мм |
| Вага | 59 кг |
| Розміри в упаковці | 440х690х925 мм |
| Вага в упаковці | 65 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | RESTO ITALIA |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини, Fast-food, Вулична торгівля |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 21 л |
| Завантаження тесту | 17 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
- Ціна: 49 088 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на європалеті












