Тістоміс Alimacchine SM50FT2VTX (380В)
116 480 ₴
- В наявності
- Код: SM50FT2VTX
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
Тістоміс Alimacchine SM50FT2VTX
Професійний тістоміс Alimacchine SM50FT2VTX призначений для замішування дріжджового тіста хлібобулочних виробів (піца, хліб, пиріжки, булочки тощо). Тестомес обладнаний незнімною ліжею на 64 л, непідіймальним робочим механізмом, має металевий пофарбований корпус, захисну решітку, дві швидкості обертання. Дежа, спіраль, центральна стійка та захисна решітка виготовлені з неіржавкої сталі. Для забезпечення безпеки роботи на кришці встановлений запобіжний мікровимикач.
Для якісного замішування max обсяг завантажуваної сировини має становити 30-40% від об'єму дежі. Для цієї моделі рекомендоване одноразове завантаження сировини 45 кг. За один заміс тістоміс виробляє 88 кг/год тіста. Alimacchine SM50FT2VTX зазвичай використовують у невеликих піцеріях, пекарнях для замішування різних типів тіста з вологістю не менш ніж 50%. Особлива форма спіралі дає змогу отримати однорідне тісто за кілька хвилин.
- Об'єм дежі: 64 л.
- Разове завантаження борошна: 30 кг.
- Продуктивність: 180 кг/год — (45 кг 1 заміс).
- Тип тістоміса: спіральний.
- Кількість швидкостей: 2 (2V).
- Механізм кріплення чаші: фіксована дежа (FT).
- Механізм підняття голови: непідіймальна траверса (FT).
- Матеріал дежі: нержавіюча сталь.
- Матеріал корпусу: фарбований метал.
- Швидкість обертання спіралі: 88/137 об/хв.
- Швидкість обертання дежі: 10/16 об/хв.
- Потужність: 1.8 кВт.
- Напруга: 380 В.
- Розмір дежі: 500х340 мм.
- Розмір: 890х520х870 мм, вага 148 кг.
- Розмір в упаковці: 600х1010х1115 мм, вага 155 кг.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість програм роботи | 1 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 137 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1800 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 64 л |
| Завантаження тесту | 45 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 890 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 870 мм |
| Вага | 148 кг |
| Розмір паковання | 600х1010х1115 мм |
| Вага паковання | 155 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Тип насадки обладнання | Гак |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
- Ціна: 116 480 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон або стрейч плівка












