Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (50) 713 06 58

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Тістоміси Pizza Group (Італія)

Тістоміси Pizza Group – піца завжди поза конкуренцією

Піца дуже популярна у клієнтів і входить в меню не тільки будь-якого ресторану, що спеціалізується на італійській кухні, але і інших закладів громадського харчування. Для приготування страви використовується обладнання, вибір якого визначає ряд факторів. Це і формат ресторану, передбачуваний асортимент, готується піца на замовлення. Повноцінне забезпечення кухонними пристосуваннями піцерії дозволяє вивести продуктивність праці на новий рівень. Щоб приготувати по-справжньому якісний продукт, крім рук і душі майстра необхідно добротне обладнання. Благодаря тестомесу Pizza Group вы получаете не только тесто превосходного качества, но и возможность эффективной организации производственного процесса. Это позитивно сказывается на рентабельности, посещаемости заведения.

5 плюсів італійського обладнання

В процесі приготування піци спочатку виготовляються напівфабрикати (тестові заготівлі і начинки, які потім формуються в готові вироби випікаються.

Компанія Pizza Group є динамічним і інноваційним лідером в Європі по випуску устаткування для піцерій. Основні пріоритети її діяльності – європейська якість поряд з надійністю, простотою в управлінні і дизайном найсучаснішого рівня. Купити тістоміс Pizza Group вигідно, тому що ви отримуєте:

  1. Оптимальну структуру тесту при невеликій тривалості замісу.
  2. Дотримання необхідного температурного режиму, перегрів тесту не допускається.
  3. Рівномірність, однорідність маси.
  4. Збільшення продуктивності праці.
  5. Економічність, ефективність організації виробництва.

Інтернет-магазин Академії кухні пропонує тістоміси, які є еталоном надійності, практичності, довговічності. В каталоге представлены продвинутые модели, рассчитанные на производства разных мощностей. Среди разнообразных вариантов вы легко выбираете необходимый товар по доступной цене.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner