Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Тістоміси GoodFood (Китай)

Високопродуктивні тістоміси GoodFood від надійного китайського виробника

Для якісного замісу дріжджового тіста та змішування необхідних компонентів варто придбати спіральним тістомісом GoodFood. Апарати часто застосовують у кафе, пекарнях, їдальнях, ресторанах, піцеріях, супермаркетах. Завдяки професійному обладнанню можна швидко приготувати тісто для хліба, піци, коржів,

Купити тістоміси GoodFood за лояльною ціною можна в інтернет-магазині «Академія кухні». Пристрій працює за допомогою надійного ланцюгового приводу. Потужність представленої у каталозі техніки спірального типу дорівнює від 750 до 1500 Вт.

Головні фактори підбору тістомісу GoodFood

Компанія з Китаю займається виготовленням професійного обладнання для закладів громадського харчування. Регулярне застосування новітніх технологій та якісних комплектуючих дозволило фірмі зайняти провідну роль на європейському ринку.

Тістоміси GoodFood виконані з місткістю діжі від 10 до 35 літрів. Для максимальної безпеки на кришці чаші приладу передбачено наявність запобіжного мікровимикача. Рівень швидкості обертання насадки обладнання становить від 112 до 198 об/хв. Діжа, захисна сітка та спіраль установок виготовлені з корозійностійкої нержавіючої сталі. Представлені в каталозі моделі можуть приєднуватися до мережі з напругою 220 або 380 В. Корпус виготовляється з якісного забарвленого металу.

Вибір відповідного тістомісу GoodFood потрібно обов'язково враховувати такі аспекти:

  • ємність чаші;
  • швидкість обертання чаші та спіралі;
  • потужність та напруга;
  • максимальне завантаження тесту;
  • вид механізму підняття голови;
  • кількість швидкостей функціонування;
  • колір.

Клієнти можуть купити тістоміс GoodFood за розумною вартістю можна в інтернет-магазині «Академія кухні». Доставка продукції виконується транспортними компаніями на всій території України.

Для замовлення пристрою зверніться до менеджерів контактних телефонів або надішліть повідомлення на електронну пошту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner