Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (50) 713 06 58

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Столи холодильні та морозильні

Морозильні та холодильні столи — чудове придбання для професійної кухні

Морозильний стіл призначений для зберігання попередньо охолоджених харчових продуктів і напоїв у магазинах і на підприємствах громадського харчування (лінії роздавання ресторанів, буфетів, кафе, барів). Такі столи одночасно виконують функції робочої поверхні для кухаря та холодильної камери, що неабияк полегшує його роботу й заощаджує час. 

Охолоджуваний стіл — різновид і ціни

Ціна на холодильний стіл залежить від його розміру, кількості охолоджувальних камер і об'єму. Завдяки широкій модельній різноманітності столів холодильників, ви зможете підібрати ідеальний варіант для вашої кухні — необхідного розміру та з певною функціональною обладнаністю.

Залежно від температурного режиму виділяють столи з охолодженням:

  • низькотемпературні,
  • середньотемпературні,
  • комбіновані.

За функціональними можливостями стіл холодильник може бути у форматі:

  • стола для кафе,
  • столу для піци,
  • барного столу,
  • саладети,
  • барної системи тощо.

Купівля холодильного столу в Академії Кухні

Усі, хто встиг купити холодильний стіл не шкодують про свій вибір, адже він допомагає чудово економити час, який кухаря витрачають на перенесення продуктів із холодильника на робочий стіл за весь день. Перевагами охолоджуваного столу є можливість кріпити на ньому допоміжне обладнання та постійна впевненість у безпеці продукції, адже поверхня стола виконується з безпечних матеріалів (неіржавкої сталі, мармуру, граніту або пластику).

Ви зможете купити холодильний стіл в Академії Кухні за розумною ціною, отримати консультацію за вибором і вибрати саме те холодильне обладнання, що не тільки збереже ваші продукти, а й оптимізує простір на вашій кухні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner