Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Столи Tefcold холод/мороз (Данія)

Холодильні та морозильні столи Tefcold – відмінна якість за демократичною вартості

Забезпечити якісне зберігання різних швидкопсувних товарів досить просто. Для цього необхідно придбати холодильні та морозильні столи Tefcold. Техніка знайшла своє застосування на кухнях ресторанів, кафе, барів, їдалень, готелів. Завдяки спеціальному обладнанню персонал може зберігати продукти харчування, напівфабрикати, напої та заготовки для тіста.

Кожен бажаючий може купити обладнання за розумною вартістю в компанії «Академія кухні». Професійні пристрої виконані з автоматичним випаровуванням конденсату і контролем температури розморожування.

Головні нюанси холодильних і морозильних столів Tefcold

Корпорація з Данії Tefcold була заснована в 1987 році і спеціалізувалася на випуску професійних холодильних пристроїв. Досвідчені фахівці фірми займаються проектуванням і виробництвом техніки з точним дотриманням європейських стандартів якості.

Вбудований холодильний агрегат легко витягується для обслуговування проведення ремонтних робіт. Обладнання оснащене самозакрывающимися дверима і електронним цифровим термостатом. Пристрій без проблем функціонує при температурі навколишнього середовища не вище 43 градусів Цельсія. Корпуси холодильних і морозильних столів Tefcold виготовляються з довговічної нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до корозії.

Обладнання відрізняється:

  • економічністю;
  • гігієнічністю;
  • стійкість до жирів і кислотної середовищі;
  • прочной полкой;
  • широким диапазоном рабочих температур.

Магазин Харькова «Академия кухни» предлагает купить аппараты по лояльной цене. Транспортные компании доставят продукцию в любой уголок Украины.

Для заказа модели обращайтесь к менеджерам по контактным телефонам, которые указаны на сайте.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner