Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (50) 713 06 58

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Столи Brillis холод/мороз (Туреччина)

Надійні холодильні та морозильні столи Brillis

У магазині «Академія Кухні» можна купити холодильний і морозильний стіл Brillis та інше холодильне обладнання за доступними цінами. Столи Brillis виконані з харчової нержавіючої сталі, мають динамічний тип охолодження, що забезпечується за рахунок продуктивних вентиляторів. Спеціальна харчова нержавіюча сталь не піддається корозії. Робоча температура в камері холодильного столу становить -2...+8°C, у морозильному -10...-20°C.

Холодильні та морозильні столи Brillis, які об'єднують функції холодильника і робочої поверхні –  ідеальне рішення для кухонь у закладах громадського харчування. Верхня поверхня призначена для приготування. А самі продукти розміщуються і зберігаються під столешнею, що досить зручно – необхідне завжди під рукою.

Конструкція холодильних і морозильних столів Brillis

У виробі вбудовано доводжувач, який передбачає автоматичне закриття дверцят, якщо вони відчинені менше ніж на 90°. Якщо дверцята відкриті ширше, доводжувач запобігає закриттю, тому технікою зручно користуватися.

Висота виробу коригується під зріст людини, яка буде за ним працювати, шляхом підкручування ніжок. За виробом легко доглядати. Для цього передбачено знімний ущільнювач із гуми.

Є контролер, що працює на електронній основі. Вбудовано автоматичний механізм відтавання, завдяки якому пристрій працює ефективно. По центру камери, що накопичує холод, розміщено випаровувач, який відповідає за однорідне охолодження продуктів.

Серед основних технічних характеристик можна виділити:

  • Кількість дверцят – 2-3 (відповідно стільки ж полиць у комплекті);
  • Об'єм – 281 л (для 2-дверних) і 474 л (для 3-дверних);
  • Холодоагент – R290;
  • Панель управління – електронна;
  • Тип охолодження – динамічний.

Потужність і енергоспоживання за рік різнитимуться залежно від об'єму холодильного столу. Застосовують пристрої в професійних кухонних приміщеннях, магазинах. Техніка має сучасний і презентабельний вигляд, тому легко впишеться в будь-який інтер'єр.

Відрізняються пристрої один від одного температурою внутрішнього простору.

Морозильні столи призначені для тривалого зберігання продуктів. У цю категорію входять напівфабрикати і їжа, яку потрібно заморожувати при температурі -10...-20°C.

Якщо планується короткострокове зберігання при -2...+8°C, оптимальним рішенням будуть холодильні столи Brillis.

Зовні вироби мають однаковий вигляд.

Покупка холодильних і морозильних столів Brillis в Академії Кухні

Щоб купити холодильний або морозильний стіл Brillis, достатньо зателефонувати нашим менеджерам. Обладнання доставляється перевіреними транспортними компаніями в будь-який регіон України. Функціональні, технологічні та ефективні пристрої від турецького бренду стануть хорошим помічником на кухні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner