Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Столи виробничі

Функціональний стіл з нержавійки – помічник на професійній кухні

У сучасному ресторанному бізнесі важливо велику увагу приділяти кухні, створити найкращі умови для роботи кухарів, а також підтримувати простір для приготування їжі в чистоті. Для кращого догляду і максимальної функціональності власники кафе і ресторанів воліють купувати виробничі столи з нержавіючої сталі.

Для чого потрібен стіл з нержавіючої сталі?

Перш за все, зауважимо, що столи з нержавійки добре виглядають, вони гладкі, блискучі, при відповідному догляді додають кухні атмосферу чистоти. Перерахуємо їх функціональні переваги:

  • Несприйнятливі до хімічних і температурних впливів,
  • Легко миються і дезінфікуються,
  • Витримують велику вагу,
  • Стійкі та безпечні,
  • Легко приводяться в охайний вигляд.

Зараз важко уявити кухню, в якій немає стола з нержавіючої сталі для закладів громадського харчування. Постійний вплив гарячої води, миючих засобів, наслідки роботи зі свіжими продуктами, регулярна оброблення сирого м'яса та риби, звичайно ж, не позначаються на подальших експлуатаційних якостях такого столу. 

Вибираємо стіл з нержавіючої сталі для закладів громадського харчування

В харчовій промисловості дозволяють використовувати меблі, виготовлену з нержавіючої сталі інші матеріали недозволенні. Найчастіше воліють купувати столи з матовим покриттям, на яких не так явно будуть помітні різні пошкодження і недоліки.

При покупці виробничих столів з нержавіючої сталі економити вкрай небажано. Потім про свій вибір можна пошкодувати, побачивши після короткочасного використання корозію металу, харчові плями і вм'ятини.

Якісний стіл на вашій кухні від Академії Кухні – застава його довготривалого використання, гарантія чистоти і гордість кухаря. Тому підходите до вибору кухонних меблів з почуттям, з толком, з розстановкою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner