Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Столи для обробки м'яса

Столи для обробки м'яса – надійні конструкції виробництва Академії кухні

Покращити продуктивність роботи кухонного персоналу підприємства громадського харчування досить просто. Для цього варто скористатися професійними столами для оброблення м'яса. Дана меблі широко використовується на м'ясопереробних підприємствах, в їдальнях, кафе, ресторанах, супермаркетах. Завдяки спеціалізованому виробу співробітники можуть обвалювати і обробляти напівтуші м'яса, а також нарізкою риби і різних заготовок.

Компанія Харкова «Академія кухні» пропонує конструкції за прийнятною вартістю. Завдяки регулюванню ніжок по висоті меблі можна встановити навіть на нерівній статевому покритті.

Особливості столів для розрубування м'яса

Каркас меблів виконаний з довговічною сталевої труби марки AISI 430 розмірами 40х40. Наявність труби під стільницею дозволяє виробу витримувати високий рівень навантажень. Для більш посиленої конструкції столи для обробки м'яса комплектуються шістьма ніжками. Допустимий рівень навантаження на стільницю дорівнює 20 кг. Для істотного збільшення жорсткості меблів професіонали застосували нижню обв'язку з чотирьох сторін, заввишки від підлоги 15 див.

Вироби суцільнозварний конструкції характеризуються:

  • надійністю;
  • практичністю;
  • легкістю очищення;
  • підвищеною міцністю;
  • стійкістю до виникнення корозійних процесів.

Інтернет-магазин Харкова «Академія кухні» надає можливість придбати моделі по розумній вартості. В каталозі клієнти знайдуть столи для обробки м'яса, довжина яких дорівнює 1500 мм, ширина становить 700 мм, а висота - 850 мм. Компанія протягом 5-10 робочих днів зробить модель за індивідуальними розмірами замовника. Транспортні компанії займуться оперативною доставкою продукції в будь-яку точку України.

Купуйте багатофункціональний нейтральне обладнання у каталозі магазина або надсилайте листа на електронну поштову адресу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner