Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (50) 713 06 58

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Столи кондитерські зі стільницею з мармуру, граніту

Кондитерський стіл зі стільницею з мармуру – недорогий, але професійний помічник

Будь кондитерський цех просто зобов'язаний мати на своїй кухні спеціальні столи для роботи з тестом і шоколадом. Якщо універсальність і практичність дерев'яних поверхонь від «Академії кухні» оцінили кухарі Харкова, так і всієї України, то мармурові стільниці досі залишаються трохи недооціненими.

А адже саме вони допомагають досягти без перебільшення ідеального результату в кондитерському мистецтві, тим самим значно піднявши репутацію закладу.

Чому варто придбати кондитерський стіл зі стільницею з мармуру?

Дерев'яна поверхня – лідер у питаннях замісу, розкачування, вимішування дріжджового тіста. Коли ж мова заходить про пісочному, листковому тісті (те, де багато масла), то тут прохолодний, абсолютно гладкий мармур відіграє дуже важливу роль. Він допомагає тесту довго тримати форму, як результат – вироби виглядають акуратно, не кустарно, дуже привабливо.

Саме основна перевага – те, що кондитерський стіл зі стільницею з мармуру – незаперечний фаворит у виготовленні шоколадних виробів.  Краще може бути тільки гранітна поверхню, вартість якої в кілька разів дорожче, ніж штучного мармуру.

Чому не натурального? Тому що у «Академії кухні» звикли враховувати потреби клієнтів, при цьому – їх економити кошти. Штучний камінь стоїть незрівнянно дешевше, нітрохи не поступаючись натуральному за якісними показниками, а за естетичним, можливо, навіть випереджає. В силу цього мармурові стільниці дуже часто використовують як рекламні поверхні, незамінні для проведення презентацій та майстер-класів.

Оформляйте замовлення на готову продукцію або виготовлення за вимірами. Максимально швидке виконання (5-10 робочих днів) і прийнятна вартість якісного обладнання порадує клієнтів. Виконуємо доставку по всій території України, по Харкову можливо твір вимірів професіоналами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner