Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (50) 713 06 58

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Плити індукційні, wok

Індукційна плита – економія, практичність, якість

Підбираючи теплове обладнання для ресторану, багато власників звертають свою увагу на індукційні плити. Правильне використання цього обладнання може значно збільшити продуктивність кухні, скоротити час приготування їжі і заощадити енерговитрати. Завдяки позитивним відгукам своїх колег багато кухаря переходять на використання плит wok.

Індукційна плита. Особливості роботи

Відрізнити індукцію від склокераміки дуже просто. Плити з даним видом нагріву залишаються холодними під час роботи. Тепло передається безпосередньо на посуд. Відповідно, скорочуються до мінімуму тепловтрати. Якщо плити електричні мають ККД до 70%, газові – 30-60%, то для wok цей показник дорівнює 90%.

Так как в таком оборудовании отсутствуют стандартные ТЭНы, а поверхность очень проста в чистке – во время и после готовки на устройстве не остается пригоревшей пищи, что исключает неприятные запахи и непредвиденный выход оборудования из строя.

Если вашему заведению нужна индукционная плита, купить ее можно в Академии Кухни. Доступные цены и быстрая доставка порадуют вас. А при получении и начале работы с оборудованием вы убедитесь в основных его преимуществах:

  • Швидке розігрівання посуду;
  • Можливість регулювати потужність;
  • Відсутність ймовірності обпектися;
  • Автоматичне відключення плити при знятті посуду;
  • Відмінну якість приготувати страв.

Пам'ятайте, що плита індукційна професійна вимагає використання спеціального посуду. Вона зазвичай виготовляється зі сталі. На такій посуді стоїть відповідний знак відповідності з індукцією. У разі використання невідповідного інвентарю сучасні плити автоматично визначать, що посуд непридатна і не перейду в робочий режим.  

Високоефективні індукційні плити купити в Харкові варто в компанії Академія Кухні. Наші менеджери допоможуть вам правильно підібрати обладнання і посуд до нього.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner