Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (50) 713 06 58

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Індукційні плити (Україна)

Українська індукційна плита на кухні: оптимізація продуктивності

Чим відрізняються плити з індукційним типом нагріву від електричних і газових аналогів? Під час роботи вони залишаються холодними, передаючи тепло прямо на посуд. Дана властивість дозволяє істотно скоротити тепловтрати.

В обладнанні відсутні стандартні Тени. Поверхня легко очищати після кожного використання, адже їжа тут не пригорає. Купити індукційну плиту – значить позбавити кухню від неприємних запахів і скоротити ризик непередбачених поломок.

В Украине индукционную плиту можно увидеть как на крупных предприятиях, так и в небольших кафе. Среди ассортимента «Академии кухни» найдутся напольные и настольные модели с количеством конфорок до 6 штук.

Как работает устройство? Медная катушка внутри корпуса способствует созданию индукционного тока, воздействующего непосредственно на дно прибора, но не на саму плиту.

Причини, по яких варто купити індукційну плиту

Які аргументи говорять на користь обладнання?

  • швидке нагрівання приладів – не витрачайте час на очікування;
  • перемикання потужностей;
  • безпечна експлуатація – виключається небезпека обпектися, зіпсувати посуд або спровокувати пожежу;
  • функція автовідключення;
  • чистота;
  • простота використання;
  • приготування смачних і якісних страв.

Чтобы использовать возможности оборудования по максимуму и избежать перегрева, при монтаже размещайте его как можно дальше от холодильника, оставьте зазор для попадания кислорода. Выбирайте новую модель индукционной плиты в Украине с отверстиями для циркуляции воздуха.

Приобрести устройство по доступной цене можно в интернет-магазине «Академия кухни» в Харькове. Заказ оформляется прямо на сайте. Доставка работает по городам Украины. Если у вас есть вопросы, задавайте их нашим консультантам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner