Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Індукційні плити WOK

Професійна індукційна плита WOK від провідних світових виробників

Оперативно приготувати і розігріти різноманітні страви досить просто. Для цього варто використовувати професійну індукційну плиту WOK. Обладнання відмінно підійде для ресторанів азіатської кухні. Тут ідеально готуються страви за технологією стир-фрай (постійного перемішування під час смаження). У воке чудово виходить плов, тушковане м'ясо, страви Паназии і навіть каші. Модель працює за допомогою циркуляції електромагнітних вихрових струмів в металевому дні, що приходять до нагрівання продукту.

Придбати індукційну плиту WOK за доступною вартості можна в компанії Харкова «Академія кухні». Спеціалізований прилад здатний значно заощадити час приготування страв і споживання електроенергії.

Грамотний підбір настільної індукційної плити WOK

Професійне обладнання випускаються всесвітньо відомими виробниками HENDY, HURAKAN, Bartscher, EWT Inox, Good Food, Frosty. Корпуси пристроїв виконані з нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкої до виникнення корозії. У приладах виробники передбачили наявність сенсорної панелі управління і електронного захисту від перегріву.

Модели комплектуются круглой стеклокерамической конфоркой, которая отличается повышенными ударостойкими характеристиками и защитой от залива. Наличие в индукционных плитах ВОК таймера дает возможность полностью контролировать процесс приготовления блюд. Для эффективного ухода за рабочей поверхностью следует применять специализированные пасты. Существенное влияние на выбор теплового оборудования оказывают следующие факторы:

  • мощность;
  • напряжение;
  • материал, форма и тип рабочей поверхности;
  • диапазон рабочих температур;
  • количество и вид конфорок;
  • наличие таймера и защиты от перегрева.

Интернет-магазин «Академия кухни» предоставляет возможность недорого купить индукционные плиты WOK, которые доставляются транспортными компаниями в любой регион Украины.

Для заказа товаров обращайтесь к специалистам магазина по контактным телефонам, указанным на сайте.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner