Кошик
78 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Пароконвектомати та пароконвекційні печі Unox (Італія)

Пароконвектомат Unox – високий рівень продуктивності та довгий період служби

Для швидкої та якісної випічки, смаження, варіння, гасіння різноманітних продуктів харчування активно застосовується пароконвектомат Unox. Обладнання відмінно підходить для кафе, ресторанів, пекарень, кондитерських цехів, торгових центрів та різних закладів громадського харчування. Швидке приготування продуктів у пароконвектоматі позитивно впливає на їх якість та смакові властивості.

Компанія «Академія кухні» пропонує купити моделі за доступною вартістю. У процесі приготування немає необхідності відкриття камери, перевертання та перемішування продуктів. Завдяки наявності програмування можна застосовувати найприйнятніші для кухаря режими.

Які переваги пароконвектомату Унокс?

Пристрої виконані із високоефективним інжекторним пароутворенням. Корпус обладнання виготовляється із довговічної нержавіючої сталі, яка добре протистоїть виникненню корозійних процесів. За допомогою техніки можна довго підтримувати приготовлену їжу в теплому стані. Пароконвекційні печі Unox випускаються в електричному та газовому виконанні. Завдяки ефективній конвекції гарячого повітря та пари продукти рівномірно обробляються на кожному рівні та на будь-якому віддаленні від нагрівальних елементів.

Теплове обладнання відрізняється:

  • надійністю;
  • економічністю;
  • гігієнічністю;
  • комфортним керуванням;
  • високою швидкістю приготування;
  • зручністю експлуатації.

Купити пароконвектомат Unox високої якості за прийнятною ціною можна в інтернет-магазині Харкова «Академія кухні». Техніка швидко доставляється у будь-який регіон України. Фахівці нададуть консультацію щодо функціонування кожної моделі.

Для замовлення пароконвектомата Унокс звертайтеся до менеджерів магазину по контактними телефонами, які вказані на сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner