Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Вітрини для начинок настільні

Настільні вітрини: прості рішення від «Академії кухні»

Вітрина для топінгу – це подовжений контейнер із нержавіючої сталі з вбудованою холодильною установкою, вентиляцією та електронною системою управління.

Температура всередині вітрини в середньому знаходиться в межах 2-10 градусів і автоматично підтримується. Всі моделі без проблем працюють від звичайної напруги в 220В і забезпечені ніжками, що регулюються. Гастроємності для продуктів потрібно купувати окремо.

Габарити в цілому можуть змінюватись. Довжина, висота, ширина, об'єм і вага агрегату (крім його призначення) – показники, на які потрібно спиратися при виборі.

Що така вітрина?

Важко уявити щось більш практичне у сфері ресторанного бізнесу, ніж настільні вітрини для начинок, представлені в магазині «Академія кухні». Вони мають відразу кілька призначень:

  • Підтримка відповідної температури попередньо охолоджених продуктів. Крім гарантованої свіжості, цей фактор значно прискорює та спрощує обслуговування.
  • Естетична складова: такі вітрини не займають багато місця, але дуже стильно і красиво.
  • Реклама. Тут особливо йдеться про відкриті вітрини, які дозволяють уявити товар максимально в кращому вигляді.
  • Привабливість для споживача: наявність вітрини для топінгу та інших начинок підсвідомо викликає асоціацію виключно зі свіжими, якісними продуктами.

Де використовуються настільні вітрини?

Для закладів, що спеціалізуються на швидкому харчуванні, вони стали просто приємним бонусом, а необхідністю. Багато моделей, представлені в «Академії кухні», добре пристосовані для вуличної торгівлі. Яскравий представник таких вітрин – Polair A30 SM2.1 із кришкою з металу.

Мобільність і компактність настільних вітрин для начинок дозволяє створити зону невеликого кафе на невеликій площі, практично в будь-якому магазині або торговому центрі.

В «Академії кухні» завжди ретельно підходять до якості пропонованого товару, а отже – до вибору виробника. Настільні вітрини та гастроємності до них – не виняток. Крім вищезгаданого Polair, категорія представлена популярним італійським брендом FROSTY та виключно професійним Tefcold (Данія).

Всі вони доступні для придбання в будь-якій точці України. Потрібно лише залишити заявку будь-яким зручним способом. А професійна консультація та швидка доставка будуть гарантовані.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner