Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Вітрини для топінгу Tefcold (Данія)

Практичність настільних вітрин для начинок Tefcold

Якщо попросити людину швидко назвати асоціацію до слова «якість», багато хто відповість — «німецька». Це — заслужена та досить розрекламована репутація. А тим часом Данія в питанні контролю якості анітрохи не поступається «розкрученим» поняттям, і бренд Tefcold — яскраве тому підтвердження.

Один із незаперечних лідерів у виробництві холодильного обладнання досить уваги приділяє настільним вітринам для начинок Tefcold.

Вони не тільки дуже функціональні та прекрасно зарекомендували себе як місця для короткочасного зберігання охолодженої їжі в невеликій кількості, але й мають характерний стильний дизайн. А це робить їх незамінними помічниками

Що пропонує «Академія кухні»?

До перерахованого вище додамо контроль за всіма етапами виробництва та доступні ціни — і ваги однозначно схиляються на користь придбання вітрини для топінгу Tefcold. На сайті магазину вони представлені в широкому асортименті.

За загального характерного «почерка» бренда, у відповідному розділі можна знайти вітрини найрізноманітніших розмірів: завдовжки від 1200 до 2000 мм і вагою від 40 до 75 кг. Зверніть увагу та на безліч інших проміжних варіантів, серед яких настільні вітрини для начинок Tefcold як для великого ресторану, так і для невеликого вуличного фаст-фуду.

Усі вони мають:

  • Вбудованим холодильним агрегатом.
  • Автоматичним контролем внутрішньої температури.
  • Системою вентиляції та відведення конденсату.

Почати роботу вітрина може під час під'єднання до будь-якої розетки зі стандартною напругою. Для повноцінного зберігання їжі необхідно придбати гастрономічні ємності відповідного розміру та кількості.

Це легко здійснити в «Академії кухні» одночасно з придбанням вітрини для топінгу Tefcold. Купівля буде доставлена максимально — стиснуті терміни, які тільки можливі в компанії — перевізника.

А з нею від «Академії кухні» буде надана вичерпна інформація щодо експлуатації та повна гарантія на 12 місяців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner