Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Вітрини для начинки Polair (Carboma)

Настільні вітрини для начинок Polair (Carboma): відмінна якість за розумною вартістю

Топпінг для кулінарії, особливо для сфери швидкого харчування – поняття набагато більш широке, ніж багато хто думає. Це і начинка, і соус, і підлива одночасно. Причому як для піци, так і для морозива (як найяскравіших представників фаст-фудів).

Коли така начинка знаходиться перед очима споживача – свіжа, якісна, широко представлена – вона однозначно послужить хорошим стимулом до покупки їжі. Зробити її такою допомагають вітрини для начинки Polair (Carboma).

На сайті «Академії кухні» вони представлені в лаконічному асортименті, але якість при цьому не поступається аналогам.

Трохи про Polair і їх продукції

Компанію можна сміливо назвати флагманом російського ринку в області професійного кухонного обладнання. Серед нього настільні вітрини для начинок Polair (Carboma) є тим товаром, за який виробнику точно не ніколи не буває соромно.

В ньому продумано все:

  • Збалансовані габарити, вага і регульовані ніжки.
  • Відмінна вентиляція.
  • Безпроблемний збір і відведення конденсату.
  • Температурний діапазон роботи від +12 до +32.
  • Температурний режим усередині камери від +2 до +10.
  • Якісний холодильний агрегат.

итрины для начинки Polair (Carboma) впевнено конкурують з європейськими аналогами, завойовуючи ринок все більше. Представництва компанії з моменту її заснування у вже далекому 1990 році відкрилися і працюють в більш ніж двадцяти країнах.

Ви уникнете невиправданих переплат, купуючи дане обладнання для свого закладу.  Купити вітрини для начинок настільні Polair (Carboma) – значить отримати справжню європейську якість, яке гарантується постійним і жорстким контролем виробника над технологічним процесом.

Менеджеры «Академии кухни» советуют приобретать такие витрины как начинающим, так и опытным бизнесменам сферы питания. Можете рассчитывать на различные варианты оформления заказа, оплаты и доставки. Все выгоды на лицо при приобретении витрины для начинок настольные Polair (Carboma) в «Академии кухни».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner