Вітрина GGM AGG203END для начинки
Вітрина для начинки настільна GGM AGG203END
Професійна настільна вітрина GGM AGG203END з відкидною кришкою, виконана з нержавіючої сталі, верх - міцне скло для захисту харчових продуктів. Вітрина має статичне охолодження, вміщує гастроємкості GN1/4 з максимальною висотою 150 мм, які в комплект не входять і купуються окремо.
- Об'єм: 63 л.
- Діапазон температур: +2°...+8°C.
- Підходить під: 10х GN1/4 (без гастроємностей).
- Максимальна висота гастроємностей: 150 мм.
- Корпус та кришка: нержавіюча сталь AISI 304.
- Напруга: 220 В.
- Потужність: 110 Вт.
- Хладагент: R600A.
- Рівень шуму: 55 ДБ/А.
- Споживання енергії: 0.18 кВт/24г.
- Тип охолодження: статичний.
- Тип розморожування: ручний.
- Термостат: цифровий.
- Дисплей: цифровий.
- Розмір: 2000х335х281 мм, вага 30 кг.
- Розмір пакування: 2090х400х460 мм, вага 54.5 кг.
Вітрини для начинок GGM призначені для короткотермінового зберігання і демонстрації, попередньо охолоджених продуктів (салатів, закусок, гарнірів) у магазинах, кафе, барах, ресторанах, суші-барах. Найбільш широко застосовуються в піцеріях для зберігання начинки (начинки для піци).



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Призначення | Для салатів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Кліматичний клас | N |
| Тип встановлення | Настільний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальний рівень шуму | 55 дБ |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 110 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Висота | 281 мм |
| Вага | 45 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 63 л |
| Додаткові характеристики | |
| Авторозморожування | Ні |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 960 ₴
- Спосіб упаковки: Фанерна упаковка (окремо упаковані скла у фанерній упаковці)












