Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Листи, гастроємкості, форми для випічки

Все для кондитерських і гастрономічних печей

Надійне обладнання повинно доповнюватися таким же за якістю інвентарем. Постійний потік замовлень вимагає безперервної роботи печей. По закінченні готування однієї партії страв або випічки в роботу відразу запускається наступна. Тому кількість листів і гастроємкостей на кухні повинно перевищувати місткість печі. Ми рекомендуємо використовувати тільки якісний інвентар, щоб уникнути проблем підгоряння і прилипання їжі.

У нашому каталозі ви знайдете:

Які бувають листи?

Цей вид інвентарю виготовляється з харчової нержавіючої сталі або алюмінію. Стандартні розміри співпадають з розмірами камер ― 600х400мм, 500х700мм, 600х800мм. Залежно від продукції, що виготовляється, ви може придбати деко для випічки наступного виду:

  • Гладкий
  • Перфорований
  • Багетный

Какую выбрать гастроемкость?

Качественные гастроемкости изготавливаются из нержавеющей стали и имеют достаточную плотность для того, чтобы не деформироваться при постоянной нагрузке и воздействии температур. Их используют как для приготовления блюд в столовых, ресторанах, так и для ее хранения на витринах и линиях раздачи.

Формы для выпечки от Академии Кухни

Любой пекарь и кондитер имеет в запасе формы для сознания широкого ассортимента продукции. В зависимости от направления деятельности вы можете формы для выпечки купить в Харькове следующий видов:

  • Силиконовые – для маффинов, кексов, печенья. Они могут быть в форме прямоугольника, круга, звезды, цветов, разнообразных мультперсонажей и пр.
  • Алюминиевые – для хлеба. Имеют стандартные размеры. Внутренняя поверхность может быть покрыта силиконом.

Заказывайте противни, гастроемкости и формы в Академии Кухни, оплачивайте удобным для вас способом (по безналичному расчету либо наложенным платежом) и получайте заказ в любой точке Украины! 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner