Кошик
67 відгуків
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.
+380507130658
+380507130658
+380973137016
менеджер Антонина
+380507348341
менеджер Елена
+380673938038
менеджер Максим
+380509320688
менеджер Антонина
Оборудование для ресторанов от "АКАДЕМИИ КУХНИ"

Гастроємкості з нержавіючої сталі: інвентар універсального призначення

Гастроємкості (марміти) з нержавійки призначена для приготування страв у печах або пароконвектоматах, зберігання і перевезення продуктів. Виріб може бути оснащене ручкою. Марміт настільний володіє наступними властивостями:

  • стійкість перед деформацією;
  • несхильність до корозійних процесів;
  • стійкість перед температурними перепадами і агресивними факторами навколишнього середовища.

«Академія кухні» пропонує купити марміт, який після наповнення можна розміщувати в холодильній шафі, теплової або холодильній вітрині, відправляти в піч і по готовності страв віддавати на роздачу. У підсумку процес приготування значно скорочується, оскільки продукти не потрібно перекладати з однієї посудини в іншу.

Гастроємкості (марміти)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3

Купить гастроемкость какого типа можно в Академии кухни?

«Академия кухни» в Харькове предлагает купить мармит в широком ассортименте с доставкой по Украине. Модели различаются по размеру, типу конструкции, материалу покрытия. Устройство можно использовать для хранения и приготовления мяса, овощей, выпекания хлебобулочных изделий. Прочные лотки выдерживают влияние высоких температур и механические удары. Их выставляют на витрины и эксплуатируют как посуду для всех процессов термообработки продуктов.

Настольный мармит с перфорированным дном применяется при приготовлении блюд на пару, запекания, выпечки.

Какую гастроемкость купить в «Академии кухни»? В нашем магазине представлен огромный ассортимент от самых маленьких GN 1/9 до стандартных GN 2/1 с габаритами 650х530 мм. Для правильного хранения продукции рекомендуется купить крышки. Гастроемкости из нержавеющей стали можно заказать прямо на сайте в любой населенный пункт Украины.