Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Пароконвектомати

Пароконвектомат – шеф серед обладнання

Майже 40 років кухарі всього світу працюють з пароконвекционными печами. З появою цього мультифункціонального пристрою індустрія громадського харчування отримала можливість розвиватися і удосконалюватися. Зазнають змін і самі пароконвектомати – сьогодні вони здатні «запам'ятовувати» сотні рецептів, автоматично очищатися і охолоджуватися.

Інвестувати в цього помічника – значить заощадити час і працю кухарів, поліпшити якість страв, розширити меню і створити комфортні умови роботи на кухні.

Який пароконвектомат купити?

Першим був пароконвектомат Rational. В цій компанії і почалася нова історія кулінарії. Сьогодні під цим німецьким брендом виробляються найсучасніші моделі печей, які позиціонуються як «самостійні кулінарні центри» (Self Cooking Center). Їх оснащення та дизайн подібний дорогому авто. Їх вибирають справжні цінителі німецької якості.

Якщо вам потрібно пароконвектомат купити, Харків надає масу корисних варіантів. Тут можна знайти дійсно якісне теплове обладнання і оснастити кухню за останнім тенденціям.

Академія Кухні пропонує крім елітних німецьких пароконвекційних печей гідних представників італійських іменитих фабрик – Unox, Angelo Po, Apach.

Функції і можливості

Багато пароконвекційних печей можуть працювати в наступних режимах:

  • Варіння на пару
  • Смаження
  • Гриль
  • Випічка

Існують і додаткові можливості, які збільшують вартість обладнання:

  • Копчення
  • Регенерация
  • Вистоювання

 Як відбувається чищення?

Багато печей оснащені системами автоматичного чищення. Для того, щоб упорядкувати обладнання достатньо використовувати спеціальний засіб для пароконвектоматів, який ви можете знайти в нашому каталозі.

Замовляйте пароконвекційні печі в Академії Кухні – отримуєте надійного помічника!

Сучасні печі – це справжні «розумні» девайси, які здатні зменшувати витрати води та електроенергії, збільшити точність режиму приготування та зберегти корисні властивості продукту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner