Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Розстоєчні камери від «Академії кухні»

Розстоєчні камери від «Академії кухні»

Ідеальні розстоєчні камери – які вони?

Наша команда займається не тільки виробництвом і збутом. Ми оснащуємо підприємства громадського харчування, отримуємо зворотній клієнтів, аналізуємо ринок і намагаємося вдосконалювати не тільки свою продукцію, але і сферу громадського харчування в цілому.

Отримавши повне уявлення про ідеальну расстойке, ми виробили вдосконалену версію без недоліків, з якими стикаються наші замовники.

Електрична частина расстойки винесена за робочу камеру, що подовжує термін експлуатації електрики шафи. Весь монтаж зроблений термостійкими проводами РКГВ з перерізом не менше 2,5 мм.

расстоечная камера Україна Академія кухні

Дверні петлі виготовляються під замовлення. Вони придатні для частого використання в промислових умовах. Деякі конкуренти використовують дешевий меблеву фурнітуру з коротким експлуатаційним терміном.

расстоечная камера Україна Академія кухні       расстоечная камера Україна Академія кухні

Тени виготовляються під замовлення в Україні. Ми виключили дешеві китайські аналоги. Довговічність нагрівальних елементів збільшена у багато разів за рахунок зниження живлення кожного елемента в 2 рази. При цьому загальна потужність досягається шляхом збільшення кількості Тенів, які працюють у чверть напруження. Завдяки зниженій температурі і збільшеної площі Тенів ми отримали оптимальне співвідношення температура/волога.

расстоечная камера Україна Академія кухні   расстоечная камера Україна Академія кухні

Передбачений збір конденсату внизу расстойки. Нижня частина камери, де встановлений піддон, герметична і запобігає протікання вологи на підлогу. Лоток з водою виймається швидко і зручно. Є можливість встановити температурний контролер з таймером для більш точного регулювання процесу вистоювання, що важливо, наприклад, для листкового тіста.

Удобное расположение направляющих по сравнению с растойками Unox. Как бы мы ни любили итальянский бренд, но нам неудобно размещение противней в 9 рядов один за другим. Продукция, разложенная на переднем ряду, закрывает обзор заготовок заднего ряда. В наших камерах листы заходят узкой стороной в 2 ряда, открывая полный обзор на происходящее внутри.

расстоечная камера Украина Академия кухни  расстоечная камера Украина Академия кухни

«Академия кухни» изготовит расстоечные камеры стандартных и персонализированных габаритов. Для подробной консультации и заказа звоните нашим менеджерам.

Інші новини
 • Академія Кухні працює для вас
  Академія Кухні працює для вас
  Сфера HoReCa в Україні продовжує жити і розвиватися навіть у найскладніших умовах. Підприємці відкривають нові кав'ярні, ресторани, пекарні, облаштовуючи їх професійним обладнанням. Академія Кухні продовжує працювати в звичному режимі, відвантажуючи і встановлюючи все що потрібно для вашого закладу.
  Детальніше
 • Розбірні столи з нержавіючої сталі
  Розбірні столи з нержавіючої сталі
  Розбірне нейтральне обладнання – один із напрямків виробництва Академії Кухні. Нам важливо, щоб наші вироби були практичними не тільки в експлуатації, а й у транспортуванні. У нас ви можете замовити столи з нержавіючої сталі, які зручно перевозити, легко збирати і можна швидко встановити на потрібне місце.
  Детальніше

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner