Кошик
78 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Розстоєчні камери від «Академії кухні»

Розстоєчні камери від «Академії кухні»

Ідеальні розстоєчні камери – які вони?

Наша команда займається не тільки виробництвом і збутом. Ми оснащуємо підприємства громадського харчування, отримуємо зворотній клієнтів, аналізуємо ринок і намагаємося вдосконалювати не тільки свою продукцію, але і сферу громадського харчування в цілому.

Отримавши повне уявлення про ідеальну расстойке, ми виробили вдосконалену версію без недоліків, з якими стикаються наші замовники.

Електрична частина расстойки винесена за робочу камеру, що подовжує термін експлуатації електрики шафи. Весь монтаж зроблений термостійкими проводами РКГВ з перерізом не менше 2,5 мм.

расстоечная камера Україна Академія кухні

Дверні петлі виготовляються під замовлення. Вони придатні для частого використання в промислових умовах. Деякі конкуренти використовують дешевий меблеву фурнітуру з коротким експлуатаційним терміном.

расстоечная камера Україна Академія кухні       расстоечная камера Україна Академія кухні

Тени виготовляються під замовлення в Україні. Ми виключили дешеві китайські аналоги. Довговічність нагрівальних елементів збільшена у багато разів за рахунок зниження живлення кожного елемента в 2 рази. При цьому загальна потужність досягається шляхом збільшення кількості Тенів, які працюють у чверть напруження. Завдяки зниженій температурі і збільшеної площі Тенів ми отримали оптимальне співвідношення температура/волога.

расстоечная камера Україна Академія кухні   расстоечная камера Україна Академія кухні

Передбачений збір конденсату внизу расстойки. Нижня частина камери, де встановлений піддон, герметична і запобігає протікання вологи на підлогу. Лоток з водою виймається швидко і зручно. Є можливість встановити температурний контролер з таймером для більш точного регулювання процесу вистоювання, що важливо, наприклад, для листкового тіста.

Удобное расположение направляющих по сравнению с растойками Unox. Как бы мы ни любили итальянский бренд, но нам неудобно размещение противней в 9 рядов один за другим. Продукция, разложенная на переднем ряду, закрывает обзор заготовок заднего ряда. В наших камерах листы заходят узкой стороной в 2 ряда, открывая полный обзор на происходящее внутри.

расстоечная камера Украина Академия кухни  расстоечная камера Украина Академия кухни

«Академия кухни» изготовит расстоечные камеры стандартных и персонализированных габаритов. Для подробной консультации и заказа звоните нашим менеджерам.

Інші новини
 • Знижки на технологічне обладнання КИЙ-В
  Знижки на технологічне обладнання КИЙ-В
  Шукаєте якісне та недороге обладнання для закладів харчування? Тоді не пропустіть знижки в Академії Кухні! З 25 червня на нашому сайті ви знайдете нові ціни на технологічне обладнання українського виробника КИЙ-В. Надійність, доступна ціна та простота обслуговування ─ це ті якості, за які клієнти вибирають КИЙ-В.
  Детальніше
 • 5 причин купити індукційну фритюрницю
  5 причин купити індукційну фритюрницю
  Готувати швидко, якісно, з мінімальними витратами енергії та максимальною ефективністю ─ якщо перед вами стоїть саме таке завдання, індукційне обладнання стане найліпшою інвестицією в бізнес. В Академії Кухні ви можете купити індукційні фритюрниці виробництва Італії та Китаю. Детальніше про обладнання далі.
  Детальніше

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner