Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Слайсери Sirman (Італія)

Слайсери Sirman – сучасне рішення для професійної кухні

Слайсери використовуються для швидкої нарізки продуктів харчування (м'яса, риби, сиру, овочів). Це обладнання сьогодні є незамінним помічником на кухні, оскільки дуже якісно справляється зі своїм завданням.

Професійна ломтерезка гарантує рівну нарізку заданої величини, тому кухар може розрахувати кількість продукту на виході. Серед широкого асортименту товарів на ринку ресторанного обладнання виділяється італійський електроніж з електромеханічним приводом.

Слайсери Sirman для вирішення різних функціональних завдань

Італійський бренд спеціалізується на виробництві електромеханічного обладнання для закладів громадського харчування. Лінійка слайсеров налічує 17 моделей, призначених для застосування на різних кухнях, для нарізки тих чи інших продуктів. Корпус електроножа виготовляється з міцного алюмінію, леза – з довговічною сталі, а ручка – з пластику. Каретку можна регулювати до необхідної висоти.

В інтернет-магазині Харкова «Академія кухні» представлені такі популярні марки ломтерезок Sirman:

  • Topaz. Використовуються для нарізки ковбаси, шинки, овочів, термічно обробленого м'яса. Підходять для домашніх кухонь, барів.
  • Mirra. Справляються зі стандартним набором продуктів, окремо спеціалізуються на пармської шинки без кісток. Їх беруть в міні-ресторани, піцерії.
  • Smart. Відрізняється компактними розмірами і високою продуктивністю.

Купити слайсер Sirman можна за різними цінами – все залежить від моделі. Чим потужніше обладнання і більше в ньому функцій, тим вище його вартість. На сайті «Академії кухні» ви знайдете устаткування, що задовольняє вашим вимогам і фінансовим можливостям.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner