Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (50) 713 06 58

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Підставки під настільне обладнання

Підставки під настільне обладнання: особливості

Підставки під настільне обладнання потрібні, щоб раціонально використовувати площу кухні та полегшити працю кухарів. Виготовляються підставки з нержавіючої сталі марки AISI 430, товщиною металу каркаса 1.0 мм і полиць 0.8 мм

Матеріал володіє антикорозійними властивостями, завдяки особливому складу (високий вміст хрому). Тому ваше придбання прослужить не один рік.

Опори ніжок регулюються по висоті до 40 мм. Тому застосування підставки дозволяє розмістити габаритне настільне обладнання на потрібній висоті.

Завдяки пристосуванню можна:

  • організувати оптимальних процес приготування їжі,
  • тримати «під рукою» весь необхідний інвентар.

Підставки під настільне обладнання українського виробництва

Вироби витримують рівномірно розподілене навантаження до 200 кг на них можна розмістити невелике теплове обладнання (індукційні плити, вафельниці, млинниці) і механічні пристрої (куттер овочерізка тощо).

На сайті компанії «Академія кухні» ви знайдете підставки з нержавіючої сталі з напрямними та без, з нижніми полицями та без них.

Якщо ви маєте можливість надати необхідні виміри, надсилайте нашим менеджерам. Заміри Харкова можуть бути виконані співробітниками компанії. Термін виготовлення становить від 5 до 10 робочих днів.

Передплата – 50% від суми замовлення. Уточнити всю інформацію, що цікавить, можна у менеджерів компанії, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner