Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Печі для піци КИЙ-В (Україна)

Піч для піци КИЙ-В – надійний варіант для підприємств громадського харчування

Вирішили зайнятися виготовленням смачної піци? Підшукуєте недорогий і високоякісний пристрій? Тоді слід придбати професійну піч для піци КИЙ-В від відомого українського виробника. Техніка користується популярністю у власників кафе, пекарень, піцерій, фаст-фудів, супермаркетів.

Клієнти можуть купити тепловий пристрій за лояльною ціною в інтернет-магазині «Академія кухні». Вироби готуються на спеціальному поді з природного каменю, який гарантує акумулювання температури до 450 градусів і рівномірне випікання.

Печі для піци КИЙ-В – головні переваги моделей

Українська компанія КИЙ-В була створена в 2012 році. Фірма займається виробництвом професійних приладів для закладів громадського харчування. Професіонали регулярно вдосконалюють випускається обладнання та підвищують його рівень якості.

Печи для пиццы КИЙ-В изготавливаются с одной, двумя либо тремя секциями. Для регулировки температуры в допускаемых пределах каждая секция комплектуется специальным термостатом. Корпусы выполнены из качественной нержавеющей стали, стойкой к возникновению коррозии.

Устройства изолированы при помощи минеральной ваты, удерживающей тепло и минимизирующей потребление электроэнергии. При производстве дверей применили двойное термоустойчивое стекло. Печь для пиццы КИЙ-В обладает:

  • эргономичностью;
  • мобильностью;
  • надежностью;
  • комфортным механическим управлением;
  • долгим сроком эксплуатации.

Для обеспечения эффективного контроля за функционированием ТЭНов модели оснащены световым индикатором. Покупайте профессиональную технику по разумной цене в компании Харькова «Академия кухни». Доставка продукции выполняется в любую точку Украины.

Для быстрого заказа товаров звоните менеджерам или отправьте сообщение на электронный почтовый ящик.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner