
Піч для піци міні КІЙ-В ПП-1К-635
8 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: ПП-1К-635
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 227 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч для піци міні КІЙ-В ПП-1К-635»
Піч для піци КИЙ-В ПП-1К-635
Піч для піци модель ПП-1-К-635 має одну камеру розміром 350х350 мм. Вміщує одну піцу d30 см. Для рівномірного пропікання піци піч забезпечена підом із природного каменю.Термостат регулює температуру печі в межах 320 °C. У печі передбачена підсвітка. Дверцята сконструйовані з подвійним термостійким склом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість рівнів | 1 |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2.4 кВт |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура | 320 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Вид печи | Подова |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Тип управління | Механічне |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Харчова промисловість, Торгові магазини |
| Матеріал | Сталь |
| Виробник | КИЙ-В |
| Максимальний час приготування | 5 хв |
| Особливості | Підсвічування, Роздільне регулювання ТЕНів, Оглядове вікно |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 30 кг |
| Довжина | 635 мм |
| Внутрішня ширина камери, мм | 350 |
| Внутрішня довжина камери, мм | 350 |
| Місткість піцц | |
| Кількість піцц, що готуються, по 25 см | 1 шт. |
| Кількість піцц, що готуються, по 30 см | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Fast-food, Для пекарні, Для професійної кухні, Для ресторану, Для їдальні, HoReCa, Харчова промисловість, Торгові магазини |
| Термометр | Опція |
| Місткість піц | |
| Кількість приготувати піц по 33 см | 1.0 (шт) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 900 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на європалеті




