Піч для піци КИЙ-В ПП-2
Піч для піци КИЙ-В ПП-2
- Рівномірний розподіл температури.
- Ефективна теплоізоляція.
- Теплоізоляція печі піци виготовлена з мінеральної вати завтовшки 70 мм.
- Термостійкий дріт.
- Електромонтаж печі для піци виготовлений дротом із термостійкою ізоляцією.
- Візуальний контроль.
- Світлові індикатори забезпечують візуальний контроль роботи ТЕНів
- Внутрішнє освітлення духовки.
- Галогенна лампа, захищена термостійким склом, забезпечує внутрішнє освітлення піч піци.
- Роздільне регулювання ТЕНів.
- Ступеневі перемикачі забезпечують роздільне регулювання верхнього та нижнього блоків ТЕНів печі для піци.
- Автоматичне регулювання температури.
- Регулятор температури забезпечує автоматичне регулювання та підтримку заданої температури.
- Ергономічна та безпечна ручка духовки.
- Зручна ручка духовки зроблена з термостійкого матеріалу.
- Встановлюється праворуч або ліворуч дверцята духовки.
- Зручне транспортування.
- Модульна конструкція забезпечує зручність під час транспортування й експлуатації.
- Регулювання висоти печі піци.
- Ніжки-опори регулюються по висоті.
- Продумана ергономіка.
- Зручні ручки керування та їхнє розташування забезпечують комфортну роботу персоналу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість рівнів | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 9.6 кВт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Вид печи | Подова |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Тип управління | Механічне |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Fast-food |
| Матеріал | Сталь |
| Виробник | КИЙ-В |
| Максимальний час приготування | 5 хв |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішня висота | 120 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Внутрішня ширина | 560 мм |
| Висота | 660 мм |
| Вага | 170 кг |
| Внутрішня довжина | 795 мм |
| Довжина | 1130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конвекція ПП-К-1 | опція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 622 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на європалеті



