Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Льодогенератори

Льодогенератор для бару, ресторану, супермаркету. Як правильно вибрати пристрій?

Невеликий бар, ресторан, нічний клуб, супермаркет і рибне виробництво – всі ці підприємства мають абсолютно різну спрямованість, об'єднує наявність ледогенератора. Такий незамінний тип обладнання вперше з'явився в кінці XIX століття на півночі Америки. Сьогодні льодогенератори виробляються багатьма країнами і купуються як для безперервної вироблення льоду для рибних вітрин, так і для виробництва невеликої кількості льоду для коктейлів.

Льодогенератор – ціна, види, особливості вибору

Серед великого вибору цих пристроїв, важливо вибрати саме те, що принесе найбільшу користь вашому підприємству. Більшість власників закладів громадського харчування воліють купити льодогенератор в Харкові італійського виробництва. У нашому каталозі вони представлені відомими і надійними брендами Brema Frosty і Apach. Існують і більш бюджетні варіанти виробництва Китаю.

Ціна на льодогенератор залежить не тільки від країни виробника, але і від характеристик пристрою. А вони бувають наступні:

Тип охолодження:

  • Повітряний – охолодження з допомогою компресора (підходить для нашого клімату), найбільш затребуваний;
  • Водяній – вимагає додаткової циркуляції води для охолодження (у нас користується низьким попитом).

Тип подачі води:

  • Заливний (вода набирається в бункер і після вироблення необхідної кількості льоду додається заново). Такий тип використовується при невеликих обсягах виробництва у місцях, де немає доступу до подачі води і каналізації;
  • Підключається до водопроводу. Використовується при необхідності маленьких, середніх і великих обсягів виробітку. Вимагає подачі води і підключення до каналізації. Рекомендується підключати фільтр-пом'якшувач води.

Купити льодогенератор можна для виготовлення наступних типів льоду:

  • Кубикові – зазвичай невеликих габаритів. Використовують для приготування льоду для коктейлів. Сформовані кубики надходять у спеціальний бункер. Для бару разом з цим виглядом пристрою можна придбати льдокрошитель.
  • Лускатий – такий льодогенератор купити можна для супермаркету або рибного виробництва. Вони оснащені спеціальним ножем, измельчающим лід і володіють високою продуктивністю. Лід виготовляється у вигляді снігу.
  • Гранульований – звичайно підключається до водопроводу. Отримуємий лід використовується для викладки рибних і м'ясних продуктів. А також користується попитом у великих барах, нічних клубах.
  • Пальчиковий –  переважно тип наливний, аналогічний кубиковому, при цьому розмір шматочків льоду можна регулювати.  Також використовується на невеликих підприємствах. 

Купити льодогенератор в Академії Кухні – придбати надійного помічника

В нашому каталозі ви обов'язково знайдете потрібний пристрій, що повністю відповідає потребам вашого підприємства. Якщо у вас виникли питання при виборі – дзвоніть нашим менеджерам, ми допоможемо вам знайти потрібне обладнання, яке поєднає бажану якість і доступну ціну.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner