Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Льодогенератори Hurakan

Льодогенератори HURAKAN (Китай) – компактні габарити і висока продуктивність

Сучасні льодогенератори HURAKAN призначені для виготовлення кришталево чистого кубічного і пальчикового льоду. Обладнання наливної і проточного виду підходить для барів, ресторанів, кафе, кіосків вуличної торгівлі, офісних приміщень, готелів. «Кубики» і «пальчики» використовуються для охолодження напоїв і коктейлів.

Компанія «Академія кухні» пропонує купити льодогенератор HURAKAN за прийнятною вартістю. Пристрої функціонують з використанням повітряної системи охолодження. Моделі відрізняються невеликими розмірами і мінімальним споживанням електроенергії.

Різновиди ледогенераторов HURAKAN

Відома фірма з Китаю HURAKAN вже довгий час займається випуском професійного кухонного обладнання. Пристрої отримали широкий попит на світовому ринку завдяки зносостійкості, надійності і зручності експлуатації.

Для виготовлення корпусу застосовується спеціалізована нержавіюча сталь підвищеної якості. Ємність бункерів для моделей становить від 600 до 7000 гр. Магазин надає можливість купити льодогенератори HURAKAN таких типів:

  • Проточні. Техніка функціонує за допомогою приєднання до водопровідної мережі і каналізації. Протягом доби апарат може зробити до 50 кг пальчикового льоду. Об'єм резервуара дорівнює 7 кг. Пристрій виконано з можливістю регулювання габаритів «пальчиків».
  • Наливні. Для приготування «кубиків» заливають холодну питну або фільтровану воду. Максимальний рівень продуктивності дорівнює від 12 до 35 кг/добу. Для контролю за виробництвом льоду автономні апарати комплектуються оглядовим віконцем і кнопкової панеллю з індикацією наповненості і бункера і наявності води.

Приобрести льдогенераторы HURAKAN по лояльной цене можно в компании «Академия кухни». Доставка моделей в каждый населенный пункт Украины осуществляется за короткий промежуток времени.

Закажите приборы у специалистов магазина по контактным телефонам, указанным на сайте.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner