Ножі для м'ясорубок – якими вони бувають: повний гайд
Щоб ефективно використовувати професійні м'ясорубки, важливо розбиратися в її функціональній частині – ріжучому механізмі. Компанія Академія Кухні пропонує широкий асортимент такого обладнання – понад 70 моделей. Також ми реалізуємо ножі для м'ясорубок – на сайті представлено понад 30 товарів цієї категорії. Для полегшення вибору і коректної подальшої експлуатації пропонуємо ознайомитися з детальним гайдом.
Різновиди ріжучих механізмів м'ясорубок
Тип цього вузла підбирається залежно від того, яку сировину планується подрібнювати і яку фракцію необхідно отримати в результаті.
Існують наступні варіанти.
Enterprise
Це стандартний вузол, що складається з одностороннього ножа й однієї решітки. Він призначений для подрібнення м'ясної м'якоті вищого і першого ґатунку з мінімальними включеннями сполучної тканини, а також риби, птиці, відварених овочів, фруктів та іншої м'якої сировини. Аналогічні види ножів для м'ясорубки використовуються в побутових пристроях, зокрема, ручних.
1/2 Unger
Вузол типу половинний унгер складається з двостороннього двосічного ножа і двох решіток – ріжучої та підрізної. Він дає змогу переробляти більш жорстку м'ясну сировину до консистенції фаршу. Ступінь подрібнення можна регулювати за рахунок ножових решіток з отворами різного розміру.
Total Unger – повний унгер
Найскладніша конфігурація, яка складається з однієї підрізної та двох ріжучих решіток з отворами різного діаметру, а також двох двосторонніх ножів. Така система здатна подрібнювати м'ясо другого сорту з великою кількістю сполучної і навіть хрящової тканини.
Найбільш універсальними є моделі з повним унгером. Однак для деяких закладів і виробництв достатньо придбати м'ясорубку з половинним унгером або навіть із системою типу Стандарт. Як приклад можна навести цехи з виготовлення заготовок, паштетів, паст із риби та птиці, а також вегетаріанських і веганських напівфабрикатів.
Види ножів для м'ясорубок
Розібравшись із вузлами, розкажемо про те, які бувають ножі для м'ясорубки. Найпоширеніші з них ми вже згадали раніше. Це:
- одно- або двосторонній хрестовий ніж;
- решітка, що примикає до ножа заточеною стороною;
- підрізний круглий ніж.
Існують і специфічні різновиди, націлені на виконання певних операцій. Так ніж-метелик з двома вигнутими лезами дає змогу подрібнювати сировину підвищеної жорсткості. А зубчастий ніж відмінно працює з овочами. Однак такі елементи не завжди входять до комплектації м'ясорубок.
Важливим елементом конструкції також є шнек пристрою: він не тільки подає сировину до ріжучого механізму, а й попередньо грубо подрібнює її.
Дізнатися більше про ріжучі комплектуючі, підібрати модель пристрою, що відповідає вашим завданням, і оформити замовлення можна в інтернет-магазині Академія Кухні. Широкий вибір ножів для пристроїв Fama, Everest і МІМ, приємні ціни та менеджери, що дадуть відповідь на будь-які запитання – наші переваги, які роблять ваші покупки комфортними та продуктивними.
- Як підготувати дека до випічкиЯкість випічки залежить від багатьох факторів: дотримання технологій, якість обладнання, досвід кондитера, свіжість продуктів. Не останнє місце в цьому переліку посідають дека. Важлива не тільки їхня якість, а й правильна підготовка до використання. Про тонкощі застосування листів далі в огляді.Повна версія статті
- Ідеї пакування для ваших тортівПакування кондитерських виробів є важливим етапом маркетингу і продажів. Яким би красивим, якісним і смачним не був торт, покупцеві важливо його донести цілим і неушкодженим додому. Якщо у вас невелика сімейна пекарня або масштабне кондитерське виробництво, цей варіант упаковки вам точно припаде до душі.Повна версія статті