Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Підприємство із виробництва напівфабрикатів. Яке обладнання потрібне?

Підприємство із виробництва напівфабрикатів. Яке обладнання потрібне?

Варто сказати, що напівфабрикати поступово перестали асоціюватися у покупців із їжею холостяків: однотипними пельменями та варениками із супермаркетів. Сьогодні відкривається все більше виробництв напівфабрикатів, а конкуренція між ними мотивує виробників подбати про якість, користь та збалансований смак. Асортимент таких підприємств охоплює сотні позицій від класичних пельменів, вареників та млинців до грузинських хінкалі. Різноманітний і вибір начинок: різні види м'яса, сирів, фруктів та овочів.

Що потрібно для виробництва напівфабрикатів?

Насамперед необхідно знайти підходяще приміщення. Загальна площа для повного циклу виготовлення напівфабрикатів та торгового залу має бути не менше ніж 100 кв. м. Для відкриття бізнесу можна користуватися франшизою відомих марок. У цьому випадку вам нададуть бізнес-план, право використання бренду, контакти постачальників, маркетинг-план та додаткову допомогу (залежно від договору). При цьому, крім вартості франшизи, необхідно виплачувати щомісячні платежі (роялті).

Можна відкрити бізнес із виробництва напівфабрикатів самостійно. Для цього необхідно визначитися з асортиментом та правильно вибрати обладнання. Про те, як укомплектувати цех, розповідаємо далі.

Яке обладнання потрібне для виробництва напівфабрикатів?

Припустимо, ви вирішили виробляти такий асортимент продукції: млинці, сирники, вареники, пельмені та м'ясні напівфабрикати: котлети, ковбаски, голубці, фарширований перець. У цьому випадку потрібно розділити приміщення на два цехи: заміс тіста та м'ясопереробка.

Пропонуємо вам специфікацію обладнання з приблизною вартістю (ціна може змінюватися в залежності від розміру, кількості та продуктивності обладнання).

Цех замісу та формування тіста

Обладнання Ціна, грн
Стіл формовки тіста з направляючими під листи 9100
5-рівневі шокери (6 шт) 86200*6
Стіл з дерев'яною стільницею 180х80 9300
Ларі на 300 літрів із глухою кришкою (2 шт) 16450*2
Одинарні мийки (2 шт) 4400*2
Стаціонарна тісторозкатка 30000
Настінні полиці 3000
Тістоміс на 50 літрів 48000
Рахом, грн 658300

Цех м'ясопереробки

Обладнання Ціна, грн
М'ясорубка 14400
Стелаж 150х40 5-рівневий 6500
Столи 180х80 (2 шт.) 4500*2
Мийки 800х700 для м'яса и риби 4400*2
Шприц для ковбасы 5200
Овочерізка Robot Coupe CL50 36500
Полиці 3000
Разом, грн 83400

Торгівельний зал

Обладнання Ціна, грн
Морозильні ларі зі скляною крышкою 19000*5
Місце касира 8400
Разом, грн 103400

Орієнтовна вартість обладнання для виробництва напівфабрикати складе 845 100 грн. Для більш детального розрахунку ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, надавши інформацію про асортимент та бажаний обсяг продукції.

Виробництво нейтрального обладнання для цеху напівфабрикатів

Компанія «Академія кухні» займається виробництвом меблів із нержавіючої сталі та має досвід комплектації підприємства з виробництва напівфабрикатів. Якщо ви плануєте відкривати бізнес під франшизу чи самостійно, ми допоможемо вам правильно оснастити його нейтральним обладнанням:

 1. Зробимо заміри. Якщо у вас є готові розміри приміщення з урахуванням виступів,батарей, підведення води, необхідно надати їх нашому конструктору.
 2. Підготуємо проект розміщення нейтрального обладнання.
 3. Виготовимо необхідні меблі з якісної нержавіючої сталі марки AISI 304 або AISI 430. При необхідності ви можете вибрати "економ" варіант з фарбованим каркасом або "проф" повністю з нержавіючої сталі.
 4. Доставимо та встановимо обладнання на об'єкт.

Чи готові почати свій бізнес з виробництва напівфабрикатів? Телефонуйте до «Академії кухні», і ми допоможемо вам запустити його правильно!

Інші статті
 • Конвекційні печі Apach в Академії Кухні
  Конвекційні печі Apach в Академії Кухні
  Італійські конвекційні печі вважаються одними з найкращих. І бренд Apach – чудове тому підтвердження. Рівномірне прогрівання страв, зручне управління, тривалий термін експлуатації без ремонтів і просте обслуговування – все це про конвектомати Apach. Обладнання компанії все частіше можна зустріти в кондитерських, кав'ярнях і ресторанах України. А купити все необхідне для вашого закладу можна на нашому сайті.
  Повна версія статті
 • НОВИНКА: індукційні фритюрниці
  НОВИНКА: індукційні фритюрниці
  Індукція стала справжньою знахідкою для професійної кухні. У маленьких кафе і великих ресторанах індукційні плити стали одним із найкорисніших придбань. Вони зручні в роботі, економічні, прості в обслуговуванні. А тепер виробники готові порадувати клієнтів індукційними фритюрницями. Їхній принцип роботи заснований на безпосередньому нагріванні продукту за допомогою індукції без втрати корисного тепла. А результат і смак страв перевершує всі очікування.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner