Кошик
67 відгуків
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.
+380507130658
+380507130658
+380973137016
менеджер Антонина
+380507348341
менеджер Елена
+380673938038
менеджер Максим
+380509320688
менеджер Антонина
Оборудование для ресторанов от "АКАДЕМИИ КУХНИ"

Індукційна плита з 1 конфоркою: бюджетне рішення

Індукційна плита з 1 конфоркою: бюджетне рішення
Запуск об'єкта громадського харчування – це величезні витрати, які іноді доводиться скорочувати. Якщо необхідно скоротити кількість устаткування, економічно виправданим рішенням для закладу до 50 посадок стане покупка індукційних одноконфорочных...

28.10.18

Індукційна плита на 1 конфорку: переваги

Головний плюсом такого обладнання є його ціна. Настільні одноконфорочные індукційні плити дешевше, ніж врізані в каркас моделі. Ціна знижується за рахунок використання більш простої електроніки і більш простого виробництва.

Такі плити легкі і можуть бути перенесені в будь-який момент в іншу частину кухні, де є розетка 220В.

3 правила, які потрібно запам'ятати перед покупкою

При покупці будь-якого недорогого обладнання, у споживача завжди є побоювання отримати неякісний товар. Тому перед тим, як купити індукційну одноконфорочную плиту, зверніть увагу на:

 1. Бренд. Він повинен бути відомим. Вибирайте той, який вже кілька років завозиться в Україну, і до якого легко знайти запчастини. Рекомендуємо звернути увагу на AIRHOT і HURAKAN.
 2. Наявність двох вентиляторів. Саме цієї кількості вистачає, щоб уникнути перегрівання поверхні. Одного вентилятора зазвичай недостатньо для конфорки на 3,5 кВт.
 3. Пульт управління. Буває трьох видів:
 • Кнопковий – кнопки можуть продавлюватися.
 • Резисторний (механічний регулятор) – якщо занадто різко повернути ручку, то точно згорнути регулятор.
 • Електронний – зручніше буде варіант електроніки не з сенсорною кнопкою, а оснащеної зверху склом, при роботі з такою індукцією натискання пальця припадає на скло.

 індукційна плита 1 конфоркаіндукційна плита 1 конфорка

Застосування індукційної плити і заходи безпеки

Використовуючи навіть таке просте обладнання, як індукційна плита з 1 конфоркою, важливо пам'ятати правила експлуатації.

Необхідно стежити, щоб поруч з плитою не було ганчірок, каструль та інших предметів, що заступають захоплення повітря і призводять до перегріву конфорки. Зі всіх 4 сторін має бути забезпечений вільний доступ. Так як потужність конфорки 3,5 кВт, проводи повинні проходити з хорошим перетином, щоб уберегти проводку та інше обладнання від перегорання.

5 причин купити індукційну плиту на 1 конфорку

 1. Відсутність коштів для купівлі дорогого обладнання.
 2. Відсутність підключення 380 Ст.
 3. Організація кейтерингу, вуличного пікніка, відкриття точки на фудкорті.
 4. Використання в кондитерському цеху, де незручно працювати зі стаціонарною плитою.
 5. Використання на дачі.

індукційна плита 1 конфорка

Навіть при виборі недорогого обладнання, не забудьте проконсультуватися з менеджером Академії Кухні і прийняти правильне рішення.

Інші статті