Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Bartscher: асортимент обладнання

Bartscher: асортимент обладнання

Продовжуємо вас ближче знайомити з німецьким брендом Bartscher, який вже досить відомий в Україні, але при цьому йому ще є чим здивувати. Будучи гостями підприємства в Німеччині, ми побачили, і найголовніше – випробували абсолютно різноманітне обладнання бренду. У цій статті невеликий огляд нового та популярного обладнання.

Що пропонує Bartscher ресторанам

Відповісти можна одним словом – все! Технікою Барчер можна укомплектувати як невелике кафе на фудкорті, так і великий ресторан. Тут є все для бару (від соковижималок до льодокрошителів), кафе, кондитерського цеху. Якщо ви відкриваєте ресторан азіатської кухні, зверніть увагу на рисоварки бренду.

Великою популярністю користуються індукційні плити Bartscher, які мають гарну продуктивність та доступну ціну. Пропонує компанія і вітрини для зберігання та виставки продукції. Вони не тільки вигідно презентують продукт, але й добре зберігають його якості.

Нижче пропонуємо вам невелику добірку фото обладнання, яке ми протестували на німецькому підприємстві.

   

   

Особливої уваги заслуговує охолоджувач вина для ресторанів. З ним ви зможете подавати гостям вино правильної температури, зберігати його органолептичні властивості, включаючи аромат, смак та колір. До того ж, якість вина та його правильна подача є важливими для багатьох відвідувачів. А наявність охолоджувача може бути привабливим чинником для винних поціновувачів та гостей, що у перспективі підвищить відвідуваність закладу.

Більше про обладнання Bartscher ви можете дізнатися з наших оглядів:

Тут розповідаємо про нову піч для фудкортів

Тут ділимося нашим візитом на підприємство

Інші новини
 • Академія Кухні працює для вас
  Академія Кухні працює для вас
  Сфера HoReCa в Україні продовжує жити і розвиватися навіть у найскладніших умовах. Підприємці відкривають нові кав'ярні, ресторани, пекарні, облаштовуючи їх професійним обладнанням. Академія Кухні продовжує працювати в звичному режимі, відвантажуючи і встановлюючи все що потрібно для вашого закладу.
  Детальніше
 • Розбірні столи з нержавіючої сталі
  Розбірні столи з нержавіючої сталі
  Розбірне нейтральне обладнання – один із напрямків виробництва Академії Кухні. Нам важливо, щоб наші вироби були практичними не тільки в експлуатації, а й у транспортуванні. У нас ви можете замовити столи з нержавіючої сталі, які зручно перевозити, легко збирати і можна швидко встановити на потрібне місце.
  Детальніше

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner