Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Пройшов семінар компанії БМЖ в Харкові

Пройшов семінар компанії БМЖ в Харкові

Компания БМЖ представила на рынке Харькова прачечное оборудование  "WHIRLPOOL" и электромеханическое  Белорусское борудование  компании "ТОРГМАШ". Прачечное оборудование "WHIRLPOOL" занимает  , бесспорный лидер бытового сегмента оборудования на рынках Европы, Азии и Америки. И постоянное стремление к усоворшенствованию подтолкнуло компанию зайти в сегмент профессионального прачечного оборудования, что они и сделали несколько лет назад, теперь и в Украине есть возможность поставить  профессиональную прачечную в отеле, ресторане, кафе, спортзале, бассейне, бане на ферме и любом производстве. Компанія "WHIRLPOOL" постійно вводить технічні зміни для підвищення поліпшення роботи устаткування і зниження її енергоспоживання, що дуже ВАЖЛИВО на сьогоднішній день на ринку України!

Компанія "ТОРГМАШ" знайоме нам з Радянських часів Білоруське обладнання, відрізняється від Європейських брендів дуже високою надійністю!!! Купуючи м'ясорубку або картофелечистку білоруського виробника можна не переживати, обладнання прослужить дуже довго і надійно!

Інші новини
 • Академія Кухні працює для вас
  Академія Кухні працює для вас
  Сфера HoReCa в Україні продовжує жити і розвиватися навіть у найскладніших умовах. Підприємці відкривають нові кав'ярні, ресторани, пекарні, облаштовуючи їх професійним обладнанням. Академія Кухні продовжує працювати в звичному режимі, відвантажуючи і встановлюючи все що потрібно для вашого закладу.
  Детальніше
 • Розбірні столи з нержавіючої сталі
  Розбірні столи з нержавіючої сталі
  Розбірне нейтральне обладнання – один із напрямків виробництва Академії Кухні. Нам важливо, щоб наші вироби були практичними не тільки в експлуатації, а й у транспортуванні. У нас ви можете замовити столи з нержавіючої сталі, які зручно перевозити, легко збирати і можна швидко встановити на потрібне місце.
  Детальніше

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner