Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (50) 713 06 58

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Стелажі виробничі із нержавіючої сталі

Нержавіючі стелажі – невід'ємний додаток до професійної кухні

Стелаж з нержавіючої сталі ми часто бачимо в їдальнях, торгових залах магазинів, на підприємствах з переробки продуктів, а також харчових складах. Його використання не обмежується кухнею, але на ній він найбільше затребуваний.

Виробничі стелажі призначені для зберігання кухонного начиння, продуктів в холодильних камерах, посуду в мийних відділеннях на професійних кухнях. Традиційно використовують стелажі з нержавіючої сталі, однак існують випадки, коли каркаси можуть бути виготовлені з вуглецевої стилі з полімерним покриттям.

Чим гарний виробничий стелаж?

Завдяки грамотному розподілу кухонних меблів з нержавіючої сталі, персоналу набагато легше і швидше здійснювати свою роботу. Стелажі і виробничі столи зберігають робоче місце в порядку і економлять простір, з'являється можливість обзавестися новим кухонним обладнанням. Також завдяки прикріпленим коліщаткам, можна без праці переміщати важкі пакунки з припасами або тендітну посуд.

Гідності стелажів з нержавіючої сталі      

Заметим, что нержавейка – наиболее безопасный материал для использования в пищевой и медицинской сферах. Она практически не поддается перепаду температур и коррозийные процессы ей также не знакомы. За мебелью из нержавеющей стали легко ухаживать, моющие средства не повредят поверхность. Она всегда имеет опрятный вид, компактна и рациональна в использовании.

Нержавеющие стеллажи в Академии Кухни

На сайте компании представлен широкий выбор стеллажей:

  • 4-х уровневые,
  • 5-ти уровневые,
  • Предназначенные для сушки посуды,
  • Сборные сетчатые.

Заметим, что цена на производственные стеллажи доступна и хорошо сочетается с качеством, поэтому приобрести нужное количество стеллажей на кухню довольно просто.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner