Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (50) 713 06 58

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Зонти витяжні

Витяжний зонт для комфортної роботи на кухні

У кухнях ресторанів, їдалень, кафе для поліпшення мікрокліматичних умов використовують витяжні зонти з нержавіючої сталі. Ці пристрої кріпляться до стелі над печами або в стіні і відмінно видаляють із приміщення надмірне тепло, шкідливі гази, гар, вологу та жирові випаровування.

Для чого потрібні витяжні зонти з жироуловителем?

На будь-якій професійній кухні повинна бути грамотно розміщена вентиляційна система, згідно вимог санітарних норм та охорони праці. Довге перебування в задушливому приміщенні з великою кількістю шкідливих речовин негативно позначається на здоров'ї персоналу. Просто відкрити вікно недостатньо, якщо приміщення, відведене під кухню, значних розмірів, а тепловипромінюючих приладів у ньому багато.

Переваги наявності якісної витяжної системи:

  • комфорт в роботі,
  • ефективність при приготуванні продуктів,
  • ніякого запаху в залі ресторану,
  • чистота на кухні.

Витяжні зонти з жироуловителем практично виключають ризики пожеж, так як не дозволяють легкозаймистих речовин (масло, жир) осідати на витяжці. Вони легко ремонтуються, миються і не засмічують повітропровід, а купити витяжний зонт легко на сайті Академії Кухні.

Конструктивні і функціональні особливості витяжного зонта

Система будови і функціонування парасольок дуже проста. Вони можуть бути двох видів:

  • витяжної-острівний (встановлюється в центрі цеху над тепловим островом),
  • витяжної-пристінний (встановлюється біля стіни, над тепловим устаткуванням).

Щоб купити витяжний зонт, важливо правильно розрахувати необхідні розміри. Він повинен бути більше теплового обладнання, над яким розташований, рівно на 10 см з кожної сторони.

Ціна витяжного зонта варіюється в залежності від його розміру та особливостей конструкції (куди кріпиться на стелю або стіну).

Приобретая вытяжные зонты из нержавеющей стали, вы гарантированно получите чистоту на вашей кухне и надолго забудете о неприятных запахах.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner