Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Зонти витяжні (Кепка) з нержавіючої сталі

Зонт витяжний (Кепка) з нержавіючої сталі

Витяжки - обов'язковий атрибут навіть домашньої кухні, а для професійної вони необхідні, як повітря, у прямому та переносному значенні. Тому що саме створення мікроклімату в робочому приміщенні – основне завдання, з яким пристінна витяжна парасолька «Кепка» з нержавіючої сталі справляється на «відмінно».

А якщо додати до цього компактні розміри, то така модель стає по-справжньому універсальною для невеликих приміщень із невисокими стелями.

Які завдання вирішує витяжна парасолька «Кепка» з нержавіючої сталі?

 

Незважаючи на те, що парасолька є частиною витяжної системи, парасолька без проблем вирішує низку питань:

  • Він є тією частиною витяжної конструкції яка не несе технологічне навантаження, але забезпечує захоплення та відведення гарячого повітря, пари, високої температури у вентиляційні ходи загальної системи вентиляції. Яка у свою чергу оснащена клапанами, затворами та агрегатною частиною.
  • Знижує температуру в приміщенні та купує можливості всмоктування зайвих запахів.
  • Не дає залишкам жиру зіпсувати систему вентиляції (часто недооцінюваний момент, який може призвести не лише до технічних складнощів, а й навіть до пожежі).

Витяжна парасолька «Кепка» із нержавіючої сталі за допомогою досить скромних ресурсів створює комфортні умови роботи персоналу. І головне – убезпечує процес приготування їжі, виступаючи своєрідним знищувачем мікробів.

Адже це – головне на будь-якій кухні громадського харчування. Тому економити на придбанні витяжки точно не варто. І звертатися з цього питання потрібно лише до професійних виробників та постачальників, таких як «Академія кухні».

Гарантія якості тут поширюється на будь-які варіанти витяжних парасольок, всі вони виготовлені з відмінної сталі. Головне – зробити правильний вибір моделі, тому менеджери компанії завжди підходять до питання індивідуально та уважно.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner