Кошик
64 відгуків
+380507130658
+380507130658
+380974098136
менеджер Людмила
+380507348341
менеджер Елена
+380673938038
менеджер Иван
+380507130658
менеджер Людмила
+380938160625
менеджер Иван
Оборудование для ресторанов от "АКАДЕМИИ КУХНИ"

Апарати для морозива, який оцінять ваші клієнти

Повітряне, солодке і ніжне морозиво користується попитом не тільки в літній період. Але якщо в жаркий сезон практично в кожному парку можна побачити виносну торгову точку, оснащену фризером, то взимку цей продукт знаходить своїх клієнтів у торгових і розважальних центрах. Серед сотень видів і смаків цього ласощі покупці запросто визначають якісний продукт. Тому сучасний апарат для морозива повинен надавати клієнту не тільки смачний, але і високоякісний продукт.

Хочете порадувати своїх відвідувачів найніжнішим морозивом, але покупка фризера поки неможлива? Пропонуємо спеціальні апарати для морозиво, ціна яких значно нижче вартості фризера, а готова продукція не поступається за своїми якостями.

Обладнання для морозива

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Який купити апарат для приготування морозива?

В залежності від обсягів реалізації, формату закладу та попиту ви можете придбати:

  • Невелику мороженицю для бару.
  • Фризер для м'якого морозива, здатний безперервно працювати, витримуючи при цьому високі температури. Ідеально підійде для вуличної торгівлі.
  • Гранит для приготування «фруктового снігу» із соків.
  • Апарат для морозива Ugolini – універсальний і надійний варіант для приготування не тільки морозива, але й охолодження напоїв. Часто використовуються на точках фудкорту. Його главнео перевага ― доступна ціна в порівнянні із звичайним фризером.

Принцип роботи апаратів для м'якого морозива дуже простий. Спеціальна суміш розбавляють молоком або водою, насичується повітрям, охолоджується і змішується в спеціальній ємності. На виході виходить ніжна кремоподібна ласощі температурою від -4 до -8°C

Перевага апарата для м'якого морозива

  • Доступная цена. Это отличный вариант для тех, кто не хочет тратить деньги на дорогостоящие фризеры.
  • Надежность оборудования. Мы предлагаем проверенные европейскими и украинскими покупателями и зарекомендовавшие себя аппараты итальянского производства.
  • Качество продукта. Вкус мягкого мороженого более выражен и по сравнению с закаленным, а его температура выше, что делает продукт безопасным для детей.
  • Экономичность. Специальная система смешивания позволяет большое количество продукта при небольших расходах смеси, молока и электроэнергии.
  • Стильный дизайн. Стильное оформление аппарата делает его привлекательным для посетителей, вызывая интерес не только к устройству, но и лакомству, которое оно производит.

Академия Кухни предлагает оснастить ваше заведение или точку уличной торговли специальным аппаратом для мороженого и прочим оборудованием для фаст-фуда и уличной торговли, который станет выгодным и окупаемым вложением. Звоните! Мы проконсультируем и поможем сделать правильный выбор.