Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Вітрини холодильні

Холодильна вітрина. Демонструйте продукцію в кращому вигляді

Холодильні вітрини призначені для короткочасного експонування харчових продуктів (кондитерські вироби, м'ясо, риба, морепродукти, ковбаси, молочна продукція). Вони допомагають зберегти смакові властивості товару без втрати поживних якостей. Завдяки такому обладнанню можливо здійснювати продаж свіжозаморожених овочів, ягід і кондитерських виробів, мають невеликий термін зберігання. Покупець може завжди добре розгледіти продукцію, а продавець завжди має можливість представити її в кращому вигляді.

Які види морозильних і холодильних вітрин бувають?

Холодильні вітрини у Харкові в основному використовуються в магазинах, супермаркетах, кафе, а відрізнятися вони можуть за розміром, системи охолодження і температурного режиму. Останні бувають:

  • низькотемпературні (від 0… до -6 С і від 0… до -16 С) – використовуються для демонстрації продуктів, чутливих до умов зберігання (напівфабрикати, морозиво, торти тощо);
  • середньотемпературні (від +1… до +7 С) – використовуються для зберігання незаморожених продуктів (ковбаси, салатів, молочної продукції).

Для демонстрації кондитерських виробів використовують кондитерську вітрину яка відрізняється великим розміром і оснащена достатньою кількістю полиць. Перш ніж купити кондитерську вітрину визначте систему охолодження (статичну або динамічну) та її дизайн (наявність підсвічування). Варто пам'ятати, що статична система охолодження забезпечує охолодження лише піддону і нижніх полиць, а динамічна розподіляє холод по всій вітрині. В піцеріях і фастфудах великою популярністю користуються настільні вітрини для топінгів.  

 Ціна на холодильну вітрину буде залежати від її розміру, а останній – від обсягу ваших продажів.

Придбання холодильної вітрини в Харкові

Купити холодильну вітрину в Харкові ви зможете в Академії Кухні, керуючись наступними критеріями:

  • функціональне призначення,
  • зовнішнє виконання,
  • обсяг і габарити,
  • тип охолодження,
  • робоча температура,
  • особливості енергоспоживання та інше.

На нашому сайті можливо придбати відповідний вам кухонне холодильне обладнання за розумною ціною від вітчизняних та зарубіжних виробників. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner