Кошик
78 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Холодильні шафи

Особливості вибору шаф у Харкові

Жодна кухня ресторану, кафе або їдальні, магазин і навіть аптека не обходяться без холодильного обладнання. Ідеальним універсальним варіантом буде придбання холодильної шафи, ціна на який залежить від виробника і від його функціональних особливостей.

Холодильні шафи в Харкові можна купити в компанії Академія Кухні. У нас ви знайдете вертикальні шафи з середньою температурою охолодження, які відмінно підходять як для демонстрації продукції безпосередньо в торгових залах (з прозорими дверима), так для підсобних приміщень і кухонь (з глухою дверима).

Конструкція холодильних шаф

залежно від температурного режиму, який може підтримувати агрегат, відрізняють:

  • низькотемпературні, морозильні (від -12 до -22 С) – для зберігання замороженої продукції;
  • середньотемпературні (від 0 до +10С) – для зберігання напоїв, м'ясних і молочних продуктів;

Перед тим як купити холодильну шафу, варто визначити його основне призначення та приміщення, де він буде розміщуватися. Від цього буде залежати, на яку шафу необхідно звернути увагу:

  • шафа холодильна з глухою дверима (стантартные обсяги ― 600л., 700л., 1200л., 1400л.);
  • демонстраційний шафа;
  • барні холодильники;
  • винний шафа.

Оснащення і внутрішня обробка – який холодильна шафа купити краще? 

Корпус холодильного обладнання зазвичай виконується з нержавіючої сталі або сталі з використанням полімерного покриття. Для гарячих цехів краще вибирати шафи з нержавіючої сталі, адже вона несприйнятлива до пошкоджень і стійка в агресивному середовищі (високі температура і вологість). Кращий температурний клас холодильників для таких приміщень ― "тропік".

В нашому каталозі можливо знайти підходящі вам агрегати, зі стандартними фірмовими полицями-решітками від виробника. Крім того, Академія Кухні пропонує полиці-решітки власного производиства, що в 2 рази дешевше. Стандартний розмір полиць-решіток  - GN 2/1, вони можуть бути замінені гастроемкостями GN 2/1 з будь-якою глибиною і кришкою, що є оптимальним варіантом для зберігання продуктів. 

   Якщо ви цінуєте оптимальну організацію робочого простору, рекомендуємо також підібрати холодильний стіл, який поєднує функції зберігання продуктів і робочу поверхню.

Купить холодильный шкаф в Харькове – значит обеспечить сохранность продукции на длительное время, слаженную работу персонала и довольного покупателя/клиента. Академия Кухни предложит разнообразные модели от отечественных и зарубежных производителей (Италия, Греция) с электронной системой управления, общим объемом от 45 до 1400 литров.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner