Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Шафи холодильні Apach

Холодильные шкафы Apach – высокое качество по доступной стоимости

Забезпечити ефективне зберігання різних продуктів харчування, що швидко псуються, досить просто. Для цього ідеально підійдуть холодильні шафи Apach. Пристрої знайшли своє застосування на кухнях ресторанів, нічних клубів, кафе, барів, супермаркетів, їдалень, готелів. Пристрої виконані з динамічним типом охолодження, коли холодний потік повітря перемішується за допомогою вентилятора.

Придбайте професійне обладнання за лояльною вартістю компанії «Академія кухні». Агрегати комплектуються трьома чи шістьма стандартними гратчастими поличками, що витримують по 40 кг кожна.

Правила вибору холодильних шаф Apach

Відома фірма з Італії Apach з 2006 року виготовляє професійні пристрої для кухонь закладів громадського харчування. Регулярне застосування інноваційних технічних рішень дозволило корпорації зайняти провідні місця на європейському ринку холодильного обладнання.

Для підтримки постійного рівня температури та зменшення енергоспоживання використовується спеціальний пінополіуретан. Техніка дозволяє зберігати продукти за температури від 0 до 10 градусів Цельсія. Для комфортної установки на кухні моделі оснащені ніжками, що регулюються.

Для нормального догляду за моделями потрібно щотижня мити з милом внутрішні стінки, обполіскувати і витирати насухо.

При підборі відповідної холодильної шафи Apach необхідно враховувати такі характеристики:

  • кількість секцій;
  • матеріал виробництва корпусу;
  • кліматичний клас;
  • об'єм камери;
  • діапазон робочих температур;
  • вид установки;
  • тип керування;
  • наявність авторозморозки, дисплея та термометра.

Купити холодильну шафу Apach можна в каталозі магазину Харкова «Академія кухні». Моделі доставляються транспортними компаніями до будь-якої точки України.

Для замовлення пристрою звертайтесь до менеджерів за контактними телефонами або надсилайте повідомлення на електронну пошту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner