Кошик
67 відгуків
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.
+380507130658
+380507130658
+380973137016
менеджер Антонина
+380507348341
менеджер Елена
+380673938038
менеджер Максим
+380509320688
менеджер Антонина
Оборудование для ресторанов от "АКАДЕМИИ КУХНИ"

Топ технологій приготування страв на Unox

Топ технологій приготування страв на Unox
Готувати смачно – значить готувати технологічно. Мабуть, такого принципу дотримуються виробники обладнання і балують нас новими функціями. Знайомі з пароконвектоматами Unox? Пропонуємо познайомитися з ними ближче.

02.06.20

Одна з сильних сторін пароконвектоматів Unox – программируемость і автоматизація роботи. При цьому функціонал печей досить гнучкий: кухар може як вибрати програму за замовчуванням, так і внести до неї свої корективи, щоб отримати бажаний результат. Ще одна особливість компанії Unox – її технології не стоять на місці і з кожною новою серією ми отримуємо вдосконалене програмне забезпечення.

А тепер уявити невеликий огляд останніх технологій Unox.

SMART.Preheating – розумний предразогрев

Від стартової температури залежить подальший процес приготування, і для кожного блюда це показник особливий. Технологія SMART.Preheating в печах серії PLUS встановлює оптимальну температуру, як для першого приготування після включення печі, так і для всіх наступних. Перевага цієї функції в здатності не тільки розігріти камеру, але і охолодити після високотемпературного приготування. За заявою виробника економія енергії з режимом SMART.Preheating досягає 20%.

MIND.Maps – оптимізації роботи з програмами

Тепер можна не тільки запускати необхідну програму, але і адаптувати її під ваше блюдо. Створіть і збережіть плавні зміни параметрів за допомогою інтерактивного інтерфейсу. На дисплеї буде відображатися графіки готування, які можна легко і швидко змінювати.

AUTO.SOFT – помічник делікатною випічки

Ніжні еклери, французькі профітролі і круасани не зазнають різкого підвищення температури. Для однорідності їх випікання в печі Unox серії PLUS вбудований режим AUTO.SOFT, який регулює температурні показники, орієнтуючись на дані датчиків.

Одночасне приготування декількох страв

Банкети та обслуговування заходів вимагають точності і своєчасності подачі страв. Розглянемо два сценарії.

  1. О 21:00 починається бенкет на 100 осіб і до цього часу повинно бути готове відразу кілька страв. Вам підійде технологія Міс.En.Place. З її допомогою можна приготувати 9 страв з одночасною вивантаженням.
  2. А що, якщо попереду тривалий захід і потрібна послідовна подача страв? Тоді на допомогу прийде MULTI.Time. Використовуйте її, завантажуючи в камеру до 10 продуктів і встановлюйте для кожного персональне час. Монітор відображає статус по кожному продукту і вчасно повідомить про готовність.

Це ще не всі «фішки», якими дивує Unox. Дізнайтеся більше про систему автоматичної мийки і слідкуйте за нашими оглядами.

Інші статті