Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Індукційні плити Сквара: зроблено в Україні для вашої кухні

Індукційні плити Сквара: зроблено в Україні для вашої кухні

Компанія виходить на європейський рівень і готова конкурувати з зарубіжними фабриками.

«Академія Кухні» взяла участь у семінарі з індукційними плитах Сквара, і готова поділитися з вами самою корисною інформацією.

Індукційні плити Сквара: 7 ключових переваг

Нагадаємо принцип роботи індукції: замість нагрівача під склокерамічною поверхнею знаходиться котушка індуктивності. Завдяки електромагнітному полю нагрівається тільки дно посуду і продукт, який в ній знаходиться.

В Україні сьогодні представлені десятки вітчизняних і зарубіжних торгових марок.

Розповімо докладніше, чому варто купити індукційну плиту Сквара:

1. Економія електроенергії. Скорочуйте витрати завдяки відсутності втрат тепла. ККД становить 90% порівняно з 50-60% електроплит і 30-60% газових. Автоматичне відключення пристрою після зняття з поверхні посуду робить індукцію в разів економніше електроплит.

2. Економія часу. Моментальний нагрів і швидке приготування їжі економить час кухаря, дозволяє оперативно подавати страви, створювати позитивний імідж ресторану. Наведемо простий приклад: 1 літр води закипить на індукції всього за 2 хвилини. Поставлена в цей же час вода на електроплиту, закипить тільки через 12-15 хвилин після розігріву пристрою.

3. Якість. Процес готування при стабільній температурі і потужності – запорука точного дотримання технології приготування та отримання ідеального смаку. При цьому температура регулюється за лічені секунди.

4. Безпека. Ніяких опіків, чада, диму, дешевших продуктів на поверхні, неприємних запахів. Достатньо всього 6 хвилин, щоб поверхня охолонула. Робота вашого персоналу комфортна і безпечна.

5. Чистота. Склокераміка залишається чистою. І навіть якщо на неї потрапляє їжа, її легко видалити вологою губкою.

6. Професійна допомога! Сучасний менеджмент продажів неможливий без якісного обслуговування клієнта. Якщо ви хочете дізнатися більше про це обладнання, ми можемо надати вам контакти Бренд-шефа, який не тільки працює з плитами Сквара, але і відкрив кілька закладів з використанням цих пристроїв.

7.       Гарантия качества. Индукционные плиты Сквара проходят три этапа проверки: после сбора электронной части, после сбора корпуса и после двух проверок. На последнем этапе оборудование используется с максимальной нагрузкой на протяжении 3 часов. Известно, что электроника, которая прошла успешно эту проверку, в 90% случаев будет стабильно  работать долгое время.

Купить индукционную плиту в интернет-магазине – получить честную цену и надежный сервис

Антидемпинговая программа

Особенностями компания является антидемпинговая программа. Клиент может купить индукционную плиту в Украине только у дилера. При этом он может не сомневаться в честной цене. Справедливая стоимость определяется на основании внутренней дилерской цены и утвержденному прайс-листу. Дилеры имеют право делать скидки, но не более 10%. Любые попытки демпинга приводят к санкциям, а потому и не интересны торгующим компаниям и интернет-магазинам.

Сервисная программа

Для клиентов из Киева и Киевской области: компания предусмотрела выезд мастера в течение 48 часов после подачи заявки на ремонт в любое удобное для клиента время. В случае необходимости транспортировки оборудования в сервисный центр, на его место устанавливается аналогичное.

Для клиентов из Харькова, Одессе, Днепра и других городов и областей: официальные дилеры имеют в наличии сменный фонд оборудования Сквара. И при необходимости транспортировки плит в киевский сервис, будет произведена их временная замена. 

Ассортимент:

Дізнайтеся, яка плита підходить вам, і зробіть замовлення в Академії Кухні. Більше інформації у наших менеджерів.

Успішного бізнесу!

Інші статті
 • Конвекційні печі Apach в Академії Кухні
  Конвекційні печі Apach в Академії Кухні
  Італійські конвекційні печі вважаються одними з найкращих. І бренд Apach – чудове тому підтвердження. Рівномірне прогрівання страв, зручне управління, тривалий термін експлуатації без ремонтів і просте обслуговування – все це про конвектомати Apach. Обладнання компанії все частіше можна зустріти в кондитерських, кав'ярнях і ресторанах України. А купити все необхідне для вашого закладу можна на нашому сайті.
  Повна версія статті
 • НОВИНКА: індукційні фритюрниці
  НОВИНКА: індукційні фритюрниці
  Індукція стала справжньою знахідкою для професійної кухні. У маленьких кафе і великих ресторанах індукційні плити стали одним із найкорисніших придбань. Вони зручні в роботі, економічні, прості в обслуговуванні. А тепер виробники готові порадувати клієнтів індукційними фритюрницями. Їхній принцип роботи заснований на безпосередньому нагріванні продукту за допомогою індукції без втрати корисного тепла. А результат і смак страв перевершує всі очікування.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner